1. Anasayfa
  2. Sektörel

Özel İstanbul Philips Teknik Servis Noktası

Özel İstanbul Philips Teknik Servis Noktası
0

İstanbul’da faaliyet gösteren müşteri memnuniyeti odaklı bir Philips Servis olarak amacımız yıllar içinde edindiğimiz deneyimlerle uzman kadromuzu birleştirerek, çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelerin yardımıyla müşterilerimiz için en uygun çözümü en kısa sürede üretmektir. Televizyon ve elektrikli süpürgelerinizde oluşan arızaları gidermek veya bakım yaptırmak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kaliteli teknisyenleri ile garanti süresi dolmuş elektrikli süpürge ve televizyon gibi cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını kısa sürede tamamlamayı amaçlayan firmamız müşterilerine güvenli bir hizmet deneyimi yaşatmak için her geçen gün servis ağını genişletmektedir.

Çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşmede arıza yaşadığınız cihaz ve sorunun ne olduğunu ifade ederek servis talep kaydınızı oluşturabilirsiniz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızın ne olduğunu belirlememizin ardından yüksek teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış uzman ekiplerimiz sorununuzu en hızlı ve titiz şekilde çözecektir.

Alanında eğitimler almış, sertifikalı ve tecrübeli çalışanlardan oluşan Philips servis ekibimiz sizlere en üst kalite hizmeti vermeyi amaçlar. Hızlı servis ağımız sayesinde tüm teknik servis taleplerini aynı gün içinde çözmeye çalışıyoruz. Teknik personel ekibimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır.

Özel Philips Servis Ataşehir olarak bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için kalitemizden ödün vermeden sizlere en kaliteli hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmeti vermeye çalışıyoruz. Uygun fiyatlarımızdan haberdar olmak için bizi arayabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir