1. Anasayfa
  2. Otomobil

ÖTV İndirimi Sonrası Dacia Fiyatları

ÖTV İndirimi Sonrası Dacia Fiyatları
0

Sıfır araba satın almak vergiler nedeni ile yüksek tutarlar ile mümkün olur. ÖTV vergi oranlarının yüksek olması nedeni ile en düşük araba 150 bin seviyelerinde geziniyor. Son dönemde araba fiyatları ÖTV indrimi ile birlikte düşüş yaşamıştır. Dacia markasının ürünleri de bu aşamada düşük fiyatları ile dikkat çeker.

Dacia fiyat listesi ÖTV indirimleri ile yeniden güncellenmiştir. Düşük tutarlar ile birlikte sıfır araba satın almak da mümkün olmuştur. Bazı araba modellerinde ise düşüş yaklaşık olarak 50 bin TL kadar olmuştur. Ülkemizde bu nedenlerden dolayı araba satın almak isteyenlerin sıfır arabalara yönelmesi durumu karşımıza çıkar.

Dacia Sandero Fiyat Listesi

Dacia gerek binek araçları ile gerekse de ticari araçları ile insanların beklentilerini karşılar. Aynı zamanda Dacia modelleri uygun fiyatları ile düşük fiyata sıfır araç sahibi olmak isteyenlerin önemli bir seçeneği olarak karşımıza çıkar. Düşük fiyatlı imkânlar ve aynı zamanda finans imkanları ile birlikte arabaların uygun fiyata satın alınması mümkündür.

Dacia sandero fiyat listesi incelendiğinde ise 150 ile 200 bin arasında değişmiştir. Genellikle en düşük fiyatlar Dacia fiyat listesinde yer alır. Yani insanların fiyatlandırma aşamasında beklentilerini karşılayan bir model olarak insanlar Dacia modellerini tercih eder. Söz konusu arabaları tercih etmek noktasında farklı modelleri tercih edebilirsiniz.

Dacia Duster Fiyat Listesi

Yine Dacia ailesinin spor marka arabalarının da önemli bir beğeni kazanması mümkündür. Dağ arabası hüviyetinde olan Dacia duster fiyat listesi de düşüş ile kendini göstermiştir. Özellikle düşük fiyatlar ile ön plana çıkan Dacia duster fiyat olarak 200 ile 250 bin arasında değişmektedir. ÖTV indirimleri ile birlikte insanların bu konuda beklentilerini karşılayan fiyatlar da ortaya çıkmıştır.

ÖTV indirimlerinin yanında firmalar dönem dönem kampanyalar düzenleyerek insanların sıfır araç sahibi olmasına imkân tanır. Siz de Dacia ailesinin benzinli ya da dizel modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Yeni fiyatlar ile daha düşük hale gelen sıfır araba fiyatları sayesinde insanlar sıfır araba almaya yönelmiştir. Siz de düşük ÖTV oranları ile araç sahibi olabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir