1. Anasayfa
  2. Mobil

Oppo Find X3 Pro – Akıllı Telefon Özellikleri

Oppo Find X3 Pro – Akıllı Telefon Özellikleri
0

Oppo Find X3 Pro, güzel bir ekrana, 60x gelişmiş kameraya ve güçlü işlemciye sahip yeni bir üst düzey akıllı telefondur. Ancak bu cihaz paranın karşılığını veriyorsa telefonun özelliklerine daha detaylı bir göz atalım.

Oppo Find X3 Pro akıllı telefon, hızlı Qualcomm Snapdragon 888 işlemciye ve 3216 x 1440 piksel çözünürlüğe, 12 gigabayt LPDDR5 RAM’e ve geniş 256 GB depolama alanına sahip güzel bir 6,7 inç AMOLED ekrana ek olarak, gelişmiş bir dört bölüm kameralar mevcuttur. İki ana 50MP kamera (geniş açılı ve ultra geniş açılı) ayrıntılı fotoğraflar sağlar. Görüntüyü 60x’e kadar büyütmek için kullanılabilen 3 megapiksel makro lens de benzersiz özellik taşıyor ve mikroskop ile karşılaştırma şansınız vardır.

Oppo Find X3 Pro kamera özellikleri

Ancak Find X3 Pro akıllı telefonun periskop kamerası yok, buna kıyasla kalite kaybına neden oluyor. Telefon, sadece küçük bir hedef kitle için ideal bir cihaz gibi görünecek. Oppo şirketi , bir mikroskop kamera biçiminde benzersiz özellikler eklemek için her türlü çabayı gösteriyor, soru, şirketin kendisine çok fazla taviz vermediği. 10x kamera eksikliğinin, depolama alanını yarıya indirmesinin ve microSD kart desteğinin kaldırılmasının 1149 € ‘luk MSRP için çok fazla ücretli olduğunu unutmayın.

Oppo Find X3 Pro kamera bölümü

Ek olarak, telefonun güncelleme politikası zayıftır. Samsung, 3 yıllık Android güncellemeleri ve 4 yıllık güvenlik güncellemeleri sağlamak için geçtiğimiz yıl önemli adımlar attı, böylece akıllı telefonunuz uzun süre güvende kalır ve en yeni özelliklerle birlikte gelir.

Oppo, Android 11 işletim sistemini ColorOS 11.2 kabuğunu temel alan akıllı telefona gönderdi ve 2 yıl boyunca yalnızca yazılım ve güvenlik güncellemelerini garanti ediyor. Öte yandan, Oppo Find X3 Pro, 4500mAh pilin hızlı şarj edilmesi için 65W şarj cihazı ile birlikte geliyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir