1. Anasayfa
  2. Mobil

Nokia C20 Plus Özellikleri

Nokia C20 Plus Özellikleri

Nokia C20 Plus, tüketicilerin sınırlı mobil cihaz gücüyle bile iyi bir Android 11 Go deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için bütçe pazarını hedefleyen düşük maliyetli bir akıllı telefondur.

Yeni ekonomik akıllı telefon Nokia C20 Plus, kullanılabilirliğin öncelikli olmadığı bir kategoride piyasaya çıkacak. Bunu göz önünde bulundurarak Nokia, bu fiyat noktasında çok makul bir ek olan bir yıllık garanti sunuyor. Peki bu akıllı telefon neler sunuyor? İşte Nokia C20 Plus’ın bazı özellikleri.

Nokia C20 Plus Akıllı Telefon Özellikleri

  • 720 x 1600 piksel ile 6.5 inç LCD ekran.
  • İşletim sistemi Android 11 (Go sürümü).
  • Çift 8MP + 2MP arka kameralar ve 5MP ön kameralar.
  • 32GB dahili depolama ile 2GB / 3GB RAM.
  • Sekiz çekirdekli Unisoc SC9863A işlemci.
  • Tek SIM ve Çift SIM (Nano).
  • Çıkarılamayan Li-Ion 4950 mAh pil.

Gri Nokia C20 Plus

Teknik özelliklere bakıldığında, maksimum performans sağladıkları ve bir akıllı telefonda en iyi fotoğrafları çekemeyeceğiniz açıktır. Ancak, Android sürüm 11’in Go Sürümü’nde bulunan ve çok daha düşük CPU gereksinimleriyle en son işletim sistemini sunan “Lite” uygulamalarına sahip olursunuz. Böylece kısıtlı bir bütçeyle cihazın daha sorunsuz çalışması sağlanır.

Mavi Nokia C20 Plus

Ayrıca tüketiciler, 32 GB depolama alanına ve giriş seviyesi Unisoc SC9863A sekiz çekirdekli işlemciye sahip 2 GB veya 3 GB RAM’i tercih edebilir.

Gri ve mavi arasında seçim yapmak da mümkündür. Genelde olduğu gibi, Nokia C20 Plus, açıkça ucuz, sağlam ve küçük darbelere dayanması gereken plastik bir yapıya sahiptir.

Yazı Kaynakları
Nokia

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir