1. Anasayfa
  2. Mobil

Motorola Razr 5G Ortaya Çıkan Tasarımları


0

Yeni Motorola Razr 5G görüntüleri daha yeni ortaya çıktı ve telefonun tasarımını detaylandırdı. Bu görüntüler, bu telefonda zaten oldukça fazla içerik yayınlayan tanınmış bir ihbarcı olan Evan Blass’tan geliyor.

Motorola Razr 5G tasarımını detaylandıran iki yeni görsel

Bu paragrafın altındaki galeride gösterilen iki görselde, cihazın hem ön hem de arka yüzlerini görebilirsiniz. Bu görüntüler size sadece telefona iyi bir bakış sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda tasarımını da detaylandırıyor.

İki görüntünün her biri size telefon düğmelerinin tam olarak nerede olduğunu, hoparlörünü, ekranını vb. Gösterecektir. Öyleyse önden başlayalım, olur mu?

İlk görüntü, bildirim çubuğunu, hoparlörü ve telefonun 20 megapiksellik öne bakan kamerasını açıkça gösteriyor. Ses düğmeleri sağda, güç / kilit düğmesi ise sol taraftadır. Ekran da burada açıkça belirtilmiştir.

Şimdi, arkaya geçersek, flaşın telefonun arkaya bakan kamerasının hemen yanına yerleştirildiğini fark edeceksiniz. Bu arada bu 48 megapiksel bir kamera.

Quick View ekranı ve telefonun parmak izi tarayıcısı da dikkat çekiyor. Parmak izi tarayıcısı, bir kez daha şirketin logosunun arkasına gizlendi.

Razr markası bu telefonun arkasında da görülebiliyor, ancak oldukça ince. Ayrıca bu görüntüde telefonun menteşesini net bir şekilde görebilirsiniz ve Type-C USB bağlantı noktası da vurgulanmıştır.

Tipster ayrıca yakın zamanda telefona 360 derecelik bir bakış paylaştı.

Bu görüntülerin kaynağı Evan Blass, Motorola Razr 5G’ye 360 derecelik bir bakış sağladı . Bu GIF’i yaklaşık bir hafta önce paylaştı.

Bu GIF’ten, makalede daha önce paylaştığımız iki görüntünün yanı sıra telefona, belki de gördüklerimizin en iyisine harika bir bakış sağladığından bahsettik.

Motorola Razr 5G’nin Snapdragon 765G 64 bit okta çekirdekli SoC tarafından beslenmesi bekleniyor. Adından da anlaşılacağı gibi 5G bağlantısını destekleyecek. Bu çip, bu arada Qualcomm’un en iyi orta sınıf tekliflerinden biridir.

Söylentiler doğruysa telefon ayrıca 8GB RAM ve 256GB depolama alanı içerecek. Ayrıca 2.845mAh pil olduğu ve 18W hızlı şarj olduğu da söyleniyor. Telefonun önümüzdeki ay bir noktada gelmesi bekleniyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir