1. Anasayfa
  2. Sektörel

Mobil Jeneratör

Mobil Jeneratör

Fonksiyonel Kullanımıyla Rahatlık Sunan TEKSAN Mobil Jeneratör Modelleri

Kısa süreli enerji ihtiyaçları için tercih edilen kiralık jeneratörler, kiralama şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Kiralama filolarınız için özel olarak geliştirilmiş Teksan mobil jeneratör seçenekleri, fonksiyonel kullanımları ve 1 depo yakıtla 40 saate varan çalışma süresi ile dikkat çekmekte. İnşaat alanı, konser, tarım alanları, kazı alanları, açık hava sergileri gibi geçici enerjiye ihtiyaç duyulan alanlarda sıkça tercih edilen mobil jeneratörlerde Teksan’ın sunduğu modeller pek çok önemli detayı ile öne çıkıyor.

120 cm’e kadar dar kabin seçeneği ile sunulan Teksan rental ürünler, transfer esnasında iki ürünün yan yana koyulabileceği şekilde özel tasarlanmış olduğundan aynı anda daha fazla ürünün taşınabilmesine olanak tanır. Öte yandan farklı bölgelere eklenen taşıma noktaları ile kolayca taşınabiliyor.

Kiralama filolarınız için kaliteli ve tasarruflu mobil jeneratörler edinmek istiyorsanız alanında öncü isimlerden biri olan Teksan firmasından destek alabilirsiniz. Firmanın web sitesini ziyaret ederek iletişim formunu doldurabilirsiniz.

TEKSAN Ayrıcalığıyla Üstün Kalitede Mobil Jeneratörlere Ulaşma İmkânı

Kolay taşınabilmesi, 1 depo yakıtla 40 saate varan çalışma imkanı, 50Hz 400V’de 45kVA’dan 660kVA PRP’ye kadar geniş güç aralıkları ve ekstra sessiz çalışma özelliği ile kiralamada öne çıkacak Teksan mobil jeneratörler ile kiralama hizmetlerinizde bir adım öne çıkabilirsiniz.

Direkt olarak üzerindeki prizi kullanmanıza imkân tanıyan bu cihazlar, özellikle açık havada yapılan çeşitli etkinliklerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Teksan firmasının https://www.teksan.com/tr/mobil-jenerator/ sayfasını ziyaret edebilir ve mobil jeneratör modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz firma ile iletişim kurarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir