1. Anasayfa
  2. Sektörel

Midi Etek

Midi Etek

Midi Etek

Genellikle midi etek kadınların kullandığı mini etek grubuna da giren bir alt üründür. Bu etekler özellikle seksenli yıllardan sonra özgürce giyilebilmiş ve hala da günümüzde tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Her kadının dolabında bir tana de olsa bulunan midi etek farklı farklı modellerde olabilmektedir.

Özellikle yırtmaçlı modelleri daha çok tercih edilen bu midi etek için diz kapak altı diz kapak üstü kalça altı olarak birçok boyutu vardır. Boyutundan sonra önemli olan bir diğer unsuru ise modelidir. Yırtmaçlı model katlı model kalem model mevlana model olarak birçok çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Yaz kış giyebileceğimiz bu ürünler hem spor olarak hem de şıklığınıza şıklık katacak bir şekilde de kullanılabilir.

Midi Etek Fiyatları Neye Göre Değişir?

Midi etek fiyatları birbirinden farklıdır. Bunun sebebi midi etek de kullanılan kumaş ve kumaş kalitesi midi etek modeli midi etek boyutu olarak değişiklik göstermektedir. Kullanıldığı markaya göre de fiyatta farklılıklar meydana gelir. Ayrıca midi etek modelleri ve fiyatları için https://www.beyyoglu.com/kadin-etek/ adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir