1. Anasayfa
  2. Mobil

Meizu 21 Pro Çıkış Tarihi ve Teknik Özellikleri Yayınlandı!

Meizu 21 Pro Çıkış Tarihi ve Teknik Özellikleri Yayınlandı!
0

Meizu 21 Pro’nun çıkış tarihi hakkında yapılan son haberlere göre, cihazın Şubat ayının sonuna kadar duyurulması bekleniyor. Bu bilgi, Çinli bir sızıntı kaynağından gelen ve cihazın 16 GB RAM ve 1 TB‘a kadar depolama alanı ile donatılacağını iddia eden bilgilerle destekleniyor.

Meizu 21 Pro’nun, Çin Bakanlığı tarafından onaylandığı ve yakında piyasaya sürüleceği yönünde spekülasyonlar var. Cihazın, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilmesi, daha büyük bir 2K çözünürlük ekranı ve 5020 mAh bataryanın üzerinde bir kapasiteye sahip olması bekleniyor.

Ayrıca Meizu 21 Pro’nun titanyum çerçeveye ve ekranın altında büyük bir ultrasonik parmak izi tarayıcısına sahip olacağı aktarılıyor. Arka panelde üçlü bir kamera bizleri bekliyor. 50 megapiksel kamera, ultra geniş açılı lens ve 3x optik yakınlaştırmalı telefoto lens bulunuyor.

İddia edilen Meizu 21 Pro’nun 3C sertifikası, 80W hızlı şarj cihazıyla birlikte gönderilebileceğini ortaya koyuyor. Pro model 50 W kablosuz şarj desteğine sahip olabilir.

Meizu 21 Pro Çıkış Tarihi ve Teknik Özellikleri Yayınlandı

Bu bilgilerin doğruluğunu teyit etmek için resmi bir duyuru beklemek gerekecek, ancak şu anda mevcut bilgiler Meizu 21 Pro’nun çok yakın bir tarihte piyasaya sürüleceğini işaret ediyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir