İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Antivirüs
 3. McAfee LiveSafe – 60 Gün Ücretsiz ve Sınırsız sayıda cihazınızı koruyun

McAfee LiveSafe – 60 Gün Ücretsiz ve Sınırsız sayıda cihazınızı koruyun

McAfee LiveSafe 60 Günlük - Ücretsiz Lisans

McAfee LiveSafe Comprehensive Antivirus için 60 gün ücretsiz lisans. Windows, macOS, Android veya iOS işletim sistemlerini çalıştıran tüm cihazlarınıza güvenilir virüs koruması sağlayın.

Kapsamlı antivirüs McAfee LiveSafe güvenilir güvenlik duvarı, casus yazılım önleme, kötü amaçlı yazılım engelleyici, parola yöneticisi, ebeveyn denetimleri, güvenli bulut depolama ile birlikte gelir ve çok çeşitli güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlar.

Önerilen Yazı
McAfee Internet Security – 6 Aylık Deneme Ücretsiz Lisans

Kullanıcılar bilgisayarın kritik alanlarını hızlı bir şekilde kontrol edebilir, tam bir tarama yapabilir veya hiçbir işlem yapmayabilir, dosyalara erişildiğinde virüs taraması yapılacaktır. McAfee Live Safe her zaman virüslere ve çeşitli saldırılara karşı koruma sağlar, çalışmaya devam eder veya veri güvenliği konusunda endişelenmeden işinize devam eder.

McAfee Live Safe iki yönlü güvenlik duvarı, kişisel bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarından korur, sisteme erişimi engeller ve önemli verileri yakalar. Öngörülen kurallara göre gelen ve giden trafik üzerinde tam kontrol sağlar, bağlantı noktalarını gizler ve gerekirse bağlantıları engeller.

İnternette gezinirken, alışveriş yaparken ve sosyalleşirken PC’nizi ve Mac’inizi ‘çevrimiçi tehditlere karşı koruyun.

McAfee LiveSafe 60 Günlük Ücretsiz Lisansı nasıl alınır

 1. Buradan Teklif sayfasına gidin (promosyon hala mevcut değilse, tarayıcınızdaki önbelleği ve çerezleri temizleyin ), e-posta adresinizi girin ve ” ÜCRETSİZ Deneme Sürümü Edinin “ seçeneğini tıklayın .
 2. Alınan mail’de, bilgisayarınızı veya mobil cihazınızı ” Beni Koruyun “ düğmelerinden birine tıklayın .  Açılan sayfada ” İndir “ i tıklayın .  Lisans sözleşmesini kabul edin.
 3. Yürütülebilir dosyanın indirilmesini bekleyin ve antivirüs programını yükleyin.

McAfee LiveSafe Comprehensive Antivirus’ü 60 gün ücretsiz deneyin.

McAfee LiveSafe Ücretsiz Lisans Özellikleri

 • Sınırsız Windows, macOS, Android veya iOS cihazları için 60 günlük lisans.
 • Bu antivirüs ticari olmayan kullanım için tasarlanmıştır.
 • Ücretsiz teknik destek yoktur.
 • Kayıt anından itibaren lisansın geri sayımı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Çalıştı teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir