1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Kablosuz şarj cihazına ve standa sahip MagSafe taşınabilir pil tanıtıldı

Kablosuz şarj cihazına ve standa sahip MagSafe taşınabilir pil tanıtıldı

featured

Japon akıllı telefon aksesuarları üreticisi CIO, dünyanın ilk Hibrit Kablosuz Bataryası olan Indiegogo’da ilginç bir yeniliği tanıttı. Cihaz, genişletilmiş işlevselliğe sahip bir yedek pildir.

Projenin popüler Japon kitle fonlaması platformu Makuake’de 200 bin dolardan fazla para topladığı belirtiliyor. Mobil cihazların kablosuz şarjını akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar ve akıllı telefonlar için destekler.

Apple MagSafe uyumluluğu: iPhone 13 ve iPhone 12 manyetik olarak tutulabilir.

Magsafe Hybrid Kablosuz Batarya ve Apple Watch

Hybrid Wireless Battery’nin bir başka özelliği de aşağıdaki görselde gördüğünüz küçük, katlanabilir standı vardır. Örneğin, video veya yemek tarifleri izlemek isterseniz akıllı telefonunuzu şarj esnasında uygun bir açıyla konumlandırmanızda mümkün oluyor.

MagSafe Sarj Cihazı Standı

Entegre pil 5000 mAh kapasiteye sahiptir. Aygıtların kablolu şarjı için bir USB Type-C bağlantı noktası vardır (güç 20 W’a kadardır). Böylece saat ve akıllı telefon gibi iki cihazı aynı anda şarj etmek mümkün oluyor.

Taşınabilir pil 94 × 63 × 16,5 mm boyutlarında ve 150 g ağırlığındadır. Fiyatı ise 41 $’dır.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
Kaynak

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap