1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Lenovo’nun yeni USB-C Powerbank cihazı , dizüstü bilgisayarınızı şarj edebilir

Lenovo’nun yeni USB-C Powerbank cihazı , dizüstü bilgisayarınızı şarj edebilir

Lenovo Go USB-C- Laptop Power Bank

Lenovo, Lenovo Go adlı yeni bir alt markayla aksesuar oyununa giriyor. İlk ürünlerinden biri de çok gerekli olan dizüstü bilgisayarınızın ömrünü uzatacak kadar güçlü bir USB-C pil bankasıdır.

Lenovo Go USB-C Dizüstü Bilgisayar Güç Bankası yalnızca 20.000 mAh sunar, ancak 65W çıkış yapabilir, yani çoğu dizüstü bilgisayarı şarj edebilir. Aynı anda 3 cihaza kadar güç sağlayabilir ve Lenovo, dizüstü bilgisayarınızı en az bir kez tam olarak şarj etmek için yeterli olduğunu söylüyor. 390 g ağırlığındadır, bu nedenle dizüstü bilgisayar çantanıza çok fazla şey eklememelisiniz.

“Araştırmalar, ankete katılan küçük işletme çalışanlarının yüzde 20’sinin uzaktan başarılı bir şekilde çalışmak için teknoloji araçlarından yoksun olduğunu gösteriyor. Lenovo’nun küresel SMB, Visuals ve Aksesuarlar, Akıllı Cihazlar Grubu. “ Bu kullanıcı içgörüleri, yeni Lenovo Go aksesuar serisine yönelik vizyonumuza ilham kaynağı oldu – çalışanların deneyimini, insanların her yerden iş dünyasında başarılı olmalarını sağlayan daha akıllı aksesuarlar aracılığıyla güçlendirmek.”

Lenovo Go USB-C Power Bank, Haziran ayında yalnızca 89.99 $ ‘a satışa sunulacak.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
XDA-Dev

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap