1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Lenovo’nun yeni USB-C Powerbank cihazı , dizüstü bilgisayarınızı şarj edebilir

Lenovo’nun yeni USB-C Powerbank cihazı , dizüstü bilgisayarınızı şarj edebilir
0

Lenovo, Lenovo Go adlı yeni bir alt markayla aksesuar oyununa giriyor. İlk ürünlerinden biri de çok gerekli olan dizüstü bilgisayarınızın ömrünü uzatacak kadar güçlü bir USB-C pil bankasıdır.

Lenovo Go USB-C Dizüstü Bilgisayar Güç Bankası yalnızca 20.000 mAh sunar, ancak 65W çıkış yapabilir, yani çoğu dizüstü bilgisayarı şarj edebilir. Aynı anda 3 cihaza kadar güç sağlayabilir ve Lenovo, dizüstü bilgisayarınızı en az bir kez tam olarak şarj etmek için yeterli olduğunu söylüyor. 390 g ağırlığındadır, bu nedenle dizüstü bilgisayar çantanıza çok fazla şey eklememelisiniz.

“Araştırmalar, ankete katılan küçük işletme çalışanlarının yüzde 20’sinin uzaktan başarılı bir şekilde çalışmak için teknoloji araçlarından yoksun olduğunu gösteriyor. Lenovo’nun küresel SMB, Visuals ve Aksesuarlar, Akıllı Cihazlar Grubu. “ Bu kullanıcı içgörüleri, yeni Lenovo Go aksesuar serisine yönelik vizyonumuza ilham kaynağı oldu – çalışanların deneyimini, insanların her yerden iş dünyasında başarılı olmalarını sağlayan daha akıllı aksesuarlar aracılığıyla güçlendirmek.”

Lenovo Go USB-C Power Bank, Haziran ayında yalnızca 89.99 $ ‘a satışa sunulacak.

Yazı Kaynakları
XDA-Dev

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir