1. Anasayfa
  2. İnternet

Kurumsal Premium Sınırsız Hosting Nedir?

Kurumsal Premium Sınırsız Hosting Nedir?
0

Kaynak gerektiren web siteleriniz, premium hosting hizmetimiz tarafından barındırılacaktır. Bu hizmet ile, yoğun kaynak kullanan web sitelerinizi, yönetimimiz altındaki ve belirli bir grup insan tarafından kullanılan özel sanal sunucularda barındırabileceksiniz. Bakımı bizim tarafımızdan yapıldığı için sanal sunuculara göre daha ucuz ve çalıştırılması daha kolay olacaktır. Paylaşımlı sunuculara kıyasla çok daha fazla kaynağa da erişiminiz olacak. Tüm sunucularımız sürekli olarak izlenir ve sorunlara elimizden geldiğince çabuk yanıt veririz. Bunu yaparak sunucularımızın yüksek hızını her zaman aktif halde tutuyoruz.

Yüksek kaliteli ve sürekli hizmet sunmaya çalışıyoruz. Tipik hosting ayarlarında sağlanan sınırlamalar yetersiz ise, ek kaynaklara ihtiyaç duyan ancak sunucu yetkinliği veya deneyimi olmayan ve sunucu hizmetlerine kıyasla fiyatlarını mümkün olduğunca düşük tutmak isteyen kullanıcılar bunu tercih edecektir.

Kurumsal Hosting

Büyük işletmeler, çevrimiçi iş yapmak isteyen kuruluşlar ve KOBİ’ler için kurumsal hosting, çeşitli işlevlere sahip bir web barındırma hizmetidir. Kurumsal web siteleri ayrıca, şirketler içinde veya şirketler arasında iletişim için gerekli olan kapsamlı e-posta özellikleri sunar. Kaliteli ve gerçekten saygın bir hizmet istiyorsanız kurumsal hosting paketlerinden ihtiyacınıza uygun paketi hemen satın alabilir ve online ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. Kurumsal hosting yardımı ile en kısa sürede işletmenize özel bir web sitesi bile oluşturabilirsiniz.

Pek çok proje üzerinde çalışacak ve her projedeki anlık değişimleri doğru bir şekilde takip edecek şekilde kurgulanan görevler uygulaması sayesinde, kontrolünüz altında olan veya devrettiğiniz tüm aktiviteleri bir tıkla görebilir, gerekli müdahaleleri anında yapabilirsiniz. Proje ile ilgili notlarınız kaydedilebilir ve bunları diğer personel üyeleriyle de kolayca paylaşabilirsiniz.

Sınırsız Hosting

Sınırsız hosting ile barındırılabilecek web sitelerinin yanı sıra alt alan adları, disk alanı, trafik, e-posta hesapları, veritabanları ve diğer özellikler kaliteli şekilde sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz sınırsız hosting paketlerimizde, web sitenize uygun Windows/Linux işletim sistemi ve Plesk/cPanel kontrol panellerini kullanabilirsiniz.

Sınırsız hosting planlarımızın mevcut olduğu paylaşımlı sunucularda kötü amaçlı kullanıma karşı koruma sağlamak için güvenlik önlemleri en yüksek şekildedir. Sınırsız hosting terimi, daha önce de söylediğimiz gibi sınırsız disk alanı, trafik, e-posta hesapları ve veritabanı kurulumu sunan bir barındırma hizmetini ifade eder. İsimkaydet firmamızın tasarladığı paketler doğrultusunda bu paketleri tamamen kendinize özel bir şekilde kullanabilirsiniz. Bize dilediğiniz zaman ulaşarak aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir