1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kruvaze Elbise

Kruvaze Elbise

Kruvaze elbise günümüzde sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Kruvaze düğme ile kapanacak olan ön parçaların birbiri üzerine binecek şekilde yapılması ile elde edilen elbiselerdir. Bir dikiş tekniği olan kruvaze ceket, yelek ve bluzların yanı sıra elbiselerde de sıklıkla kullanılır. Kruvaze yaka kesim özelliği ile boyundan aşağı üçgen biçiminde uzanan tarzı sayesinde ince bir vücut algısı elde edilir. Bu nedenle bu elbise modelleri neredeyse her kadın tarafından tercih edilir. Kruvaze yaka elbiselerin tasarımında ekstra kumaşın korsajında bir taraftan diğer tarafa geçerek bele oturur.

Kruvaze Elbise Modelleri

Kruvaze elbise genel manada günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilen ideal ürünler arasında yer alır. Özel davetlerin dışında kombinlenmesi son derece kolay olan kıyafetlerden biridir. Bu nedenle kruvaze elbiseler günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir.

Kruvaze elbiseleri diğer elbiselerden ayıran en önemli konu yaka kısımlarının katlanmış üst üste binmiş görüntüsünün takı ve kombin ile ilgili işleri kolaylaştırmasıdır. Bu nedenle günlük yaşamda ve özel günlerde tam bir kurtarıcı olması ile dikkat çeker. Kruvaze elbise modellerini https://www.narsmoda.com/kruvaze-elbise sitesinden satın alabilirsiniz.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir