1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kot Tulum

Kot Tulum
0

En Trend Kot Tulum Modelleri

Kot kumaşlardan tasarlandığı için adını kot tulum olarak almış olan bu giysi türü askılarından dolayı spor bir görünüm sunar. Kot kumaş olmasından dolayı bir hayli dayanıklı ve sağlam bu tulumları uzun yıllar rahatlıkla giyebilirsiniz. Farklı renklerde tercih edebileceğiniz kot tulumları pek çok farklı giysi ile kombin yapabilirsiniz. Özellikle gençlerin sıkça tercih ettiği tulumlarla ne giyeceğim derdi de son bulmuştur.

Cepli, düğmeli, kısa ve uzun kot tulum, dar paça ya da bol kesim kot tulum gibi pek çok çeşidi bulunan bu ürünü hamile bayanlar da çok rahat giyebiliyor.

Kot Tulum Kombinleri

Kot tulumları kombin yapabileceğiniz alternatifler o kadar çok ki. T-shirt, gömlek, crop, kazak ve altına spor ayakkabı veya bot ile mükemmel bir şekilde birleştirebilirsiniz. Bu sayede gardırobunuzda önemli bir kombin tamamlayıcı tarz bir ürününüz olacaktır.

Açık renk ve koyu renk olarak seçebileceğiniz kot tulumları boğazlı bir body veya sweatshirt ile kış aylarında sımsıcak olacak şekilde giyebilir yaz için ise daha hafif tercihlerde bulunabilirsiniz. En güzel kot tulum modelleri için https://www.suestoreonline.com/kot-tulum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir