1. Anasayfa
  2. Oyun

Knockout City, lansmandan itibaren 10 gün boyunca ücretsiz olacak

Knockout City, lansmandan itibaren 10 gün boyunca ücretsiz olacak
0

EA, yaklaşan yakan top arenası unvanını Knockout City’nin Block Party olarak bilinen bir dizi kutlamanın yanı sıra ücretsiz bir deneme olarak piyasaya sürüldükten on gün sonra ücretsiz olacağını duyurdu.

Oyunun resmi web sitesinde ayrıntılı olarak açıklandığı gibi , tam oyun 21 Mayıs’tan itibaren on gün boyunca tüm formatlarda mevcut olacak ve arkadaşlarınızla ekip oluşturmanıza, Team KO, Diamond Dash, Party Team dahil oyunun dört başlatma modunun tamamını oynamanıza olanak tanıyor. Her haritada KO ve Face-Off yapın ve oyuncunuz için kozmetiklerin kilidini açmaya başlayın. Dahası, Blok Partisi etkinliği sırasında oyunu satın almaya karar verirseniz, zaten açmış olduğunuz her şeyle birlikte birikecek bazı bonus içerikler alacaksınız.

Oyunun 1. Sezonu bu ücretsiz dönemde 25 Mayıs’ta “Knockout City’ye Hoş Geldiniz” temasıyla başlayacak. Oyuna yeni bir konum getirildi ve hem Mürettebat hem de Haftalık Mürettebatta bir dizi Sözleşme (görevler), yeni Oynatma Listeleri ve sizin ve Mürettebatınızın Sokak Sıralamanızı yükseltip kilidi açabileceğiniz Lig Oyununun açılışını görecek. daha da fazla güzellik. 1. Sezonda Ball Up Brawl ile başlayan ve her hafta yenisi eklenen toplam sekiz oynatma listesi olacak.

Yayıncıların ve geliştirici ekibinin yer aldığı bir dizi etkinlik de Block Party haftasında gerçekleşecek ve bu da doğal olarak Twitch’te de yayınlanacak – haftanın tam takvimini aşağıdaki tweetlerde bulabilirsiniz. Knockout City , 21 Mayıs’tan 30 Mayıs’a kadar Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC’de lansmanından on gün boyunca ücretsiz olacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir