1. Anasayfa
  2. Eğlence

Kendimi Şanslı Hissediyorum Google Arama Hileleri Listesi


0

Çoğumuz, Google ana sayfasında “Kendimi Şanslı Hissediyorum” adlı ek bir düğme görüyoruz. Eğer yazdığınızda anahtar kelimeleri ve bu butona tıklayarak Google doğrudan ilk sonuca ait web sitesine gidecek. Bu, kullanıcının aradığını elde ettiği için kendini şanslı hissettiğini gösterir.

Wikipedia’ya göre, bu düğme Google’a yılda 110 milyon dolara mal oluyor çünkü arama sonuçlarının % 1’i sonuç sayfasını atlıyor ve böylece reklamları görüntülemiyor.

Google Arama Kendimi Şanslı Hissediyorum Düğmesi

Farklı seçeneklerle dönmeye başladığını görmek için fareyi düğmenin üzerine getirebilirsiniz. Sonuca bağlı olarak, sonuçları tıklayıp görüntüleyebilirsiniz. “Harika Hissediyorum” veya “Sanatsal Hissediyorum” gibi bazı durumlarda, doğrudan Google Arts & Culture web sayfasına gidecektir. Ancak, “Kendimi Maceracı Hissediyorum” gibi bazı durumlar için normal arama sonuçları sayfasını görmeye devam edeceksiniz.

Düğmeyi Görmüyorum?

Google’ın arama yöntemini sık sık değiştirmesiyle, kendimi şanslı hissediyorum düğmesini görmemenizin birkaç nedeni vardır.

İlk nedenler, anahtar kelimeleri yazdığınızda, Google’ın kendimi şanslı hissediyorum düğmesini gizleyen tahminleri göstermesidir. Bu hileleri kullanmak için tahminlerden sonucu seçmeyin . Anahtar kelimeyi yazmalı ve “Kendimi Şanslı Hissediyorum” butonuna tıklamalısınız.

İkincisi, Google anında arama işlevini tanıttı ve varsayılan yaptı. Temel olarak, anahtar kelimeleri yazmaya başladığınızda, arama kutusu yukarı hareket edecek ve düğmeler kaybolacaktır. Bu şekilde daha az kişi “Kendimi Şanslı Hissediyorum” seçeneğini kullanacak ve dolayısıyla Google için daha fazla reklam geliri olacaktır. Yine de, anahtar kelimeleri aşağıda gösterildiği gibi yazarken açılır menüdeki seçeneği görüntüleyebilirsiniz:

Google Instant Predictions'tan Kendimi Şanslı Hissediyorum Seçimi

Kendimi Şanslı Hissediyorum’un Tam Listesi

“Kendimi Şanslı Hissediyorum” bağlantısını veya düğmesini tıkladığınızda, arama sonuçlarındaki ilk web sitesi otomatik olarak açılacaktır. Bu, üçüncü taraf siteler oldukları ve Google’a ait olmadığı anlamına gelir. Yine de, çoğu durumda gerçek Google Arama için değil, eğlence amaçlı olan Google Arama sayfasını göreceksiniz. Ancak, bu sayfaların çoğu, Google Özel Arama’yı kullanarak anahtar kelimelerle arama yaptığınızda çalışır . Bazı durumlarda, “Üzgünüz, Google Arama API’si kapatıldı …” gibi bir mesaj görürsünüz.

Keyword Lucky Search Result
Google Gravity Öğeler yerçekimine düşer
Google Anti Gravity Öğeler anti yerçekimi gibi davranır
Google Sphere Öğeler küre gibi dönüyor
Google Epic Daha büyümek
Weenie Google Daha küçük küçült
Google Tilt Eğik Google Arama sayfası
Funny Google Komik arama sayfasını açar
Google Pacman Pacman oyunu oyna
Do a Barrel Role Sayfayı döndürün
Rainbow Google Google gökkuşağı araması
Google Underwater Sualtı arama
Google Mirror Aynalanmış elemanlar
Recursion Şunu mu demek istediniz: yanlış öneri
Google Loco Google Gravity ile aynı
Annoying Google Rahatsız edici aramayla sayfayı açar
Ninja Google Ninja Google arama sayfasını açar
Google Snake Yılan oyunu oyna
Google Energy Saving Sizi enerji tasarrufu arama sayfasına götürür
Zeng Rush Düşen toplar oyunu sonuçları tek tek bozar
Find Chuck Norris Komik Chuck Norris arama sayfasını açar
Google Klingon Resmi Google Arama Klingon sayfası
Google Song Google hakkında Youtube şarkısını açar

Liste devam ediyor ve son günlerde birçok yeni numara mevcut. Eğlenmek için herhangi bir anahtar kelimeyi Google ile önek veya sonek olarak deneyebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir