1. Anasayfa
 2. Oyun

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan Call Of Duty Warzone, dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesidir. Activision tarafından yayınlanan ve Infinity Ward tarafından geliştirilen CODW 2; Play Station 5, Xbox Series S/X, Play Station 4, Xbox1 ve bilgisayar oyuncularıyla buluştu. 2023 yılında ise Android ve iOS kullanıcılarının da cihazlarında rahatlıkla oynayabileceği bir biçimde mobil uygulama olarak sunulacak.

CODW oyununu bilgisayarınızda rahatça oynayabilmeniz için belirli sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir.

Bilgisayarınızın özellikleri Call of Duty Warzone minimum sistem gereksinimlerini karşılaşmadığında oyun oynarken takılmalar ve donmalar meydana gelebilir. Bu sebeple CODW oynayabileceğiniz bir bilgisayara sahip olmak istiyorsanız, Call of Duty Warzone önerilen sistem gereksinimlerini incelemeniz gerekir. Böylece mükemmel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Warzone bilgisayarda ücretsiz bir biçimde keyifle oynanabilecek bir oyundur. Bu oyunu oynarken arkadaşlarınızla takım olarak birlikte savaşabilir, hayatta kalma mücadelesi verebilirsiniz. Grafikleri oldukça gerçekçi olan CODW oyunu oldukça gerçekçi bir savaş deneyimi sunarak oyundan aldığınız hazzı iki katına çıkarır.

Call Of Duty oynarken farklı savaş alanlarında mücadele ederek gerilimi en üst düzeye taşıyabilirsiniz. Oyunda 150 oyuncunun yer aldığı savaş alanına girerek ganimet elde ederek düşmanlarınızı alt ediyor, özel görevleri tamamlayarak ödüller kazanabiliyorsunuz. CODW, arkadaşlarınızla oluşturduğunuz takımla çatışmaya girip zırhlarınızı geliştirip kazanmak için savaşabileceğiniz bir özellik sunuyor.

Bilgisayarınız Call of Duty Warzone minimum sistem gereksinimlerini karşılamadığında oyunu oynarken donmalar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple sıkıntısız bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Call of Duty Warzone önerilen sistem gereksinimlerini dikkate almanız gerekir.

Call of Duty Warzone Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri:

Bilgisayarınızda donma, takılma gibi problemlerle karşılaşmadan CODW oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın CODW sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir. Call of Duty minimum sistem gereksinimleri:

 • İnternet: Genişbant bağlantısı
 • Depolama: 125 GB
 • RAM: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon RX 470
 • İşlemci: Intel Core i3-6100 / Core İ5-2500K veya AMD Ryzen 3 1200
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya Windows 10 64-bit

Call Of Duty Warzone Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Bilgisayarınızda CODW oyununu rahat, takılmadan ve keyifle oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın önerilen sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir. Eğer bilgisayarınız bu gereksinimleri karşılıyorsa oyunu sorunsuz bir biçimde oynayabilir, mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

 • RAM: 12 GB
 • Depolama: 125 GB
 • İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD Ryzen 5 X
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 veya AMD Radeon RX 580
 • 390/AMD Radeon RX 580 – DirectX 12 uyumlu sistem
 • İnternet: Genişbant bağlantı
 • İşletim Sistemi: Windows 11 ve 10 64-bit son güncelleme

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir