1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kaliteyi Airfel Servis Ayrıcalığıyla Yaşayın!

Kaliteyi Airfel Servis Ayrıcalığıyla Yaşayın!
0

Airfel marka kombiler, ülkemizde yoğunlukla kullanılan birkaç kombi markasından biri. Kombiler marka açısından oldukça önemlidir. Çünkü kombiler hiç ara vermeden sürekli çalışan, kolay arızalanabilen cihazlardır. Üstelik arızalandığında gündelik yaşamı aksatan önemli cihazlardır. Bu nedenle bakımları zamanında yapılmalıdır. Bilindik markaların seçilmesinin önemli nedeni ise uygun servis bulabilme, yedek parça bulabile gibi nedenlerden dolayıdır.

Airfel kombilerin bakımı ya da arızası için yapmanız gereken websitemizi ziyaret ederek çağrı merkezini aramak olacaktır. Bu marka kombilerde uzmanlaşan bu servis yıllardır İstanbul’da hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Airfel Servis Başakşehir, müşterilerine ayrıcalıklı davranarak kendilerini ispatlayan özel bir servis.

Kombi bakımlarında ya da arızalarında bu servisi aramış olduğunuzda size en yakın gezici servisi göndererek verdiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaşır. Kullanılması muhtemel bütün araçları ve parçaları yanında bulunduran ekip, sorununuzu en kısa zamanda çözerek mağduriyetinizi mümkün olan en kısa zamana indirir.

Kombi bakımlarında da aynı özeni göstererek mümkün olan en kısa zamanda gelip bakımı yaparlar. Kombi bakımlarında her detayı inceleyerek, kombinin güvenliğinden ve en yüksek performansta çalıştığından emin olurlar. Bu hem sizin doğalgaz faturasından kar etmenizi sağlar, hem de daha iyi ısınan petekler, daha hızlı ısınan sular ile rahat etmenizi sağlar. Yani hem güvenliğiniz için, hem de maliyetleriniz için bakım yapacak olan servisi iyi seçmeniz gerekir.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir