1. Anasayfa
 2. SEO

Kaliteli Bir Reklam Ajansında Bulunması Gereken Özellikler

Kaliteli Bir Reklam Ajansında Bulunması Gereken Özellikler
0

Yeşil SEO 2005 yılında başlamış bir web macerasıdır. Tecrübenin üzerine tecrübe katılarak bugüne kadar gelmiştir. Yeşil SEO‘nun 2016 senesinde kurulmasından bu yana müşterilerimiz ile etik değerlere en uygun ve müşterileri tam bilinçlendirme esasına uygun biçimde hizmetler vermekteyiz.

Yeşil SEO; yalnızca bir SEO uzmanı değil, internet siteleriyle ilgili olan bütün branşlarda hizmet veren marka haline geldi. Müşteriyle yüz yüze görüşmenin oldukça büyük önem taşıdığını bilip, şimdilik sadece Bursa ilindeki firmalara, işletmelere, kurumlara ve bireysel girişimcilere hizmet vermekteyiz. Nilüfer reklam ajansları arasında kaliteli bir hizmet arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Reklam ajansı bursa ilinde çalışmalarını sürdürüyor.

Yeşil SEO Bünyesinde Yer Alan Hizmetler

Bursa’daki firmalara verdiğimiz hizmetler;

 • Site İçi SEO Çalışmaları
 • Site Dışı SEO Çalışmaları
 • Analiz ve Raporlama Hizmetleri
 • Title, Description Optimizasyonu
 • Kurumsal SEO Eğitimi
 • Site Hızı Optimizasyonu
 • Backlink İnşaası
 • Bölgesel, Yerel SEO Çalışmaları
 • Mobil Uyumluluk Çalışması
 • E-Ticaret SEO Çalışmaları şeklinde sıralanmaktadır.

Yeşil SEO İle Kaliteli SEO Hizmetleri

Müşterilerimizle iletişimlerinde sürdürmekte olduğumuz şeffaflık ilkelerimizi arama motorlarına da uyguluyoruz ve yalnızca legal seo tekniklerini uyguluyoruz. Bütün bu çalışmalarımız sürdürülürken de müşterilerimizden hiç bir şifre vb. önemli bilgileri istemiyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne dek kazandığımız 15 senelik sektör tecrübemizle; Bursa ilindeki kurumsal firmalar için hizmet veren reklam ajansları arasında yer alıyoruz. SEO çok ciddi bir iştir ve profesyonel destekler ile yapılması gereklidir. 3 kişilik olan SEO ekibimizle (toplam ekip 20 kişi civarındadır) sizlere en iyi hizmetleri vermek adına çalışıyoruz.

Eğer sizler de web sitenizin arama motorlarında yer alan sonuçlarınızdan memnun değilseniz iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bursa SEO çalışmalarıyla hedef kitlesi Bursa bölgesinde olan firmaların anahtar kelimelerle Google sıralamalarında üst noktalarda yer alması hedeflenmektedir.

Firmanın hedefinde yer alan anahtar kelimelerinin üst sıralarda yer alması demek, sonucunda potansiyel müşterilerine de ulaşma şansının çoğalması anlamını taşıyarak, bu çalışmaların sonucunda firmaların cirosu, internet sitesinin görünürlüğü de artacak ve marka algısı yükselecek demektir.

Yeşil SEO Reklam Ajansı

Websitenizin ya da işletmenizin ihtiyacı olan noktaları en iyi biçimde analiz ediyoruz. Butik SEO çalışmalarımız adına en optimum çalışmaları siz değerli müşterilerimiz için yapıyoruz. 15 senelik sektör tecrübemiz ile beraber büyüdüğümüz firmalar arasında sizler de yer alabilirsiniz.

SEO hizmetlerimiz sayesinde;

 • Google’da en üst sıralarda yer alın
 • Hedef kitleniz sizin ayağınıza gelsin
 • Dijital pazarlama ile hızlı ve rahat şekilde büyüyüp bu özelliklere sahip olabilirsiniz.

Hepsi; Yeşil SEO’nun bilgi birikimiyle sizin ve firmanızın gelişmesi adına sürdürülür.

Yeşil SEO İle Rakip Analizi

Sektörünüzde bulunan diğer rakiplerinizi çok iyi bir biçimde analiz ediyoruz ve SEO çalışmalarımızı bunlara göre planlıyoruz. Sektörünüz ile alakalı olarak anahtar kelimelere özel çalışmalar aracılığıyla cironuzun katlanarak artmasına yardımcı oluyoruz. Sektör ve Google kriterlerine tam uyumlu Bursa SEO hizmeti sizlere ulaşıyor.

Web siteniz için, mobil uyumlu tasarım yapılarak Google kriterleri dahilinde SEO‘ya uygun şekilde inşa ediyoruz. Yeşil SEO Bursa dijital pazarlama çalışmalarını ve dijital pazarlama uzmanlığını yapıyoruz. Dijital dünyanın bütün olanaklarını kullanıp hedef kitlenizi sizlerin ayağınıza getiriyoruz.

Sosyal medya destekli şekilde sürdürülen çalışmalarımıza SEO çalışmaları da ekliyoruz. Hedef kitlenizin yer aldığı bütün sosyal ağlarında kurumsal kimliğinize en uygun olan çalışmaları da yapıyoruz. Hızlı ve de oldukça güvenilir SEO’ya tamamen uyumlu web sitelerini sizlere sunuyoruz. SEO çalışmalarında temelde anahtar rol oynamakta olan web sitelerinin hızını ve güvenliğini oldukça ciddiye alıyoruz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir