1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kadın Kaban

Kadın Kaban
0

Kışın gözdesi dış giyim kadın kaban ürünü birçok tasarım ve birçok seçenekte sunulmaktadır. Üç sezondur asla modası geçmeyen ve trend halinde kalan iç kısmı kürklü olan kabanlar çok talep görmektedir. Kışın soğukluğundan korunmak için giydiğimiz kat, kat ürünler yerine Kadın Kaban giymek sizlere hem tarz kazandıracak hem de sıcak tutacaktır.

Kürklü kabanların yanı sıra son zamanlarda ceket yaka ve kaşe yaka da tercih edilmektedir. Kadın kaban modelleri söz konusu olduğunda gayet doğal olarak karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkmaktadır. Bu da tam da aradığımız özelliklere sahip olan kaban modellerini bulmamızı kolaylaştırmaktadır.

Kadın Kaban Modelleri

Kışın soğukluğu iyice bastırdığında günlük tempomuza soğuk eşliğinde devam etmek zorundayız soğuktan korunmak için ise mont ya da kadın kaban gibi dış kıyafetler giyeriz. Bu kaban ise son dönemde çok fazla tasarım üretilmekte ve de tercih edilmektedir. Peki, en çok tercih edilen kadın kaban modelleri nelerdir?

  •  İlk olarak en fazla tercih edilen Yaka da ya da iç kısımda bulunan kürk kaban modelleri; Bu kürk kabanlar kapüşonlu şekilde üretilmekte ve üç sezondur da eskimeyen trendler arasındadır. Kürk detayı aynı kalmakla birlikte kabanın dış kısmı farklı renklerdedir.
  • İkinci kaban modeli ise gençlerin çok fazla tercih ettiği kısa parka adı verilen kabandır; Bu kaban birkaç yıldır modada eskimeyen ve trendlerdeki yerini alan kaban modelidir. İçi astarlı ve kürkten oluşan yeşil yada Farklı renklerde bulunmaktadır.
  • Son olarak ise kaz ayağı desenli kaban modelleri; Bu kabanlar ise en çok siyah beyaz rengi tercih edilmekle birlikte iş kadınlarının gözdesi haline gelmiştir. Bu ürünü kullanarak hem şık hem de cool hissedebilirsiniz.

Uzun Trençkot

Trençkot su geçirmez kumaşlar ile üretilen kışın tercih edilen bir dış giyimdir. Uzun trençkot ürünü hemen, hemen herkes tarafından tercih edilen trendlerden düşmeyen bir kıyafet türüdür. Trençkot, yağmurluklara benzetilmekte fakat onların aksine tasarımlarında su geçirmez kumaş kullanmaları ve astarlı olmasıdır.

Yağmurlu havalarda şıklığınızı korumak amaçlı renkli trençkotların eşliğinde uzun botlar tercih edebilirsiniz. Trençkotlarda tercih edilen koyu renkler ve kemer eşliğinde uzun olması göz alıcı olmakla birlikte çok fazla talep görmektedir. Trençkot fiyatları tasarıma, renge , markaya ve kaliteye göre değişmektedir.

Bazı trençkot kumaşları çok ince olmakla birlikte bazı trençkot kumaşları kalın ve sıcak tutma özelliği bulunmaktadır bu etkenlerde fiyatta değişikliğe sebep olmaktadır. Bazı trençkot modelleri küçük detaylara sahiplen bazıları ise aksine büyük detaylara sahiptir, desen ve renk uyumlarıyla göz alan trençkotlar her yaştan insanın gözdesidir.

Örneğin açık kahve rengi bir trençkot altına koyu kahverengi bir bot giyebilirsiniz çanta olarak sade zincirli siyah mat bir çanta tercih edebilirsiniz. Yeni ve farklı tasarımlara ait trençkotlar arasında tercih yapmak oldukça zordur, bu nedenle stilinize, ten renginize, tarzınıza ve vücut yapınızı göz önünde bulundurarak almak sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir