1. Anasayfa
  2. Ses & Video Araçları

K-Lite Codec Pack 17.2.0 indir

K-Lite Codec Pack 17.2.0 indir
0

K-Lite Codec Pack, müzik bestelerinin tam teşekküllü oynatımı ve film izlemek için windows işletim sistemi veya bir medya oynatıcı tarafından desteklenmeyen çeşitli video ve ses formatlarını bilgisayarınıza ekleyen bir dizi gerekli kodek ve filtredir.

K-Lite Codec Pack Nedir?

K-Lite Codec Pack,tüm ses dosyalarınızı, filmlerinizi ve kliplerinizi oynatmak için uygun bir çözüm olarak tasarlanmıştır.

K-Lite Codec Pack’in içerdiği DirectShow codec bileşenleri ve filtreleri, ses ve video formatlarını kodlamak ve çözmek için gereklidir. Windows’a kodek yükleyerek, tüm popüler ses ve video formatlarını ve hatta daha az popüler olan birkaç formatı oynatabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack Özellikleri

  • Temel sürüm, tüm yaygın video formatlarını oynatmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. AVI, MKV, MP4, FLV, MPEG, MOV, TS, M2TS, WMV, RM, RMVB, OGM, WebM, MP3, FLAC, M4A, AAC, OGG, 3GP, AMR, APE, MKA, Opus, Wavpack gibi , Musepack. Bu set, küçük, ciddi paketleri sevenler içindir.
  • Standart sürüm, temel sürüme kıyasla birkaç ek özellik içerir. Mükemmel bir video dosyası oynatıcı olan Media Player Classic’i içerir. Bu paket genel bilgisayar kullanıcıları için önerilir.
  • Full sürüm, standart sürüme kıyasla bazı eklemelere sahiptir. GraphStudioNext ve birkaç eksik DirectShow filtresi içerir.
  • Mega sürüm, en eksiksiz pakettir. Video materyallerini kodlamak / düzenlemek için VFW / ACM kodekleri içerir.

K-Lite Codec Pack - Thumbnail Settings

K-Lite Codec Pack, acemi kullanıcılar için mükemmel bir hazırlık sağlarken, gelişmiş bilgisayar kullanıcıları için birçok özelleştirme seçeneği sunar. Kitte yer alan tüm bileşenler, alanında uzman kişiler tarafından özenle seçilmiştir.

  • Kullanım hakkı : Ücretsiz
  • Üretici : Codec Guide
  • Son sürümler : 17.2.0
  • Arayüz dilini güncelle : İngilizce
  • Dosya boyutu : 18 / 57 MB

Çok kullanışlı, kullanımı kolay ve sık güncellenen K-Lite Codec Paketini aşağıda bulabilirsiniz;

K-Lite Codec Pack basic 17.2.0 K-Lite Codec Pack Standart 17.2.0 K-Lite Codec Pack Full 17.2.0 K-Lite Codec Pack Mega 17.2.0 K-Lite Codec Pack 17.2.0 Update indir

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 11 / 10 / 8.1 / 8/7 / Vista (32 veya 64-bit) Kullanım

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir