İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Jeff Kaplan, Blizzard’dan ayrıldı

Jeff Kaplan, Blizzard’dan ayrıldı

Overwatch Direktörü Jeff Kaplan, Blizzard Entertainment'tan Ayrıldı

Eski Overwatch Direktörü Jeff Kaplan, 19 yılın ardıdan Blizzard’dan ayrılıyor ve yerini Aaron Keller alıyor.

“Böylesine tutkulu bir izleyici kitlesi için dünyalar ve kahramanlar yaratma fırsatına sahip olmak gerçekten bir ömür boyu sürecek bir onurdu. Blizzard’daki oyunlarımızı, oyun takımlarımızı ve oyuncularımızı destekleyen herkese derin minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. “ Kaplan ayrıldığını duyuran Overwatch haber gönderisine yazdı .

“Yaratılış yolculuğunu benimle paylaşan harika oyun geliştiricilerine özel bir teşekkür etmek istiyorum.” Overwatch topluluğuna bir “gg” ile imzalamadan önce söylemeye devam etti.

Oyun yönetmeni olarak Jeff’in yerini alan Aaron Keller, o zamanlar Jeff ile birlikte çalışmış ve sadece Overwatch’da değil, aynı zamanda World of Warcraft’ta da çalışmış olan Blizzard’da 18 yıllık bir tecrübedir.

Keller tutkulu bir mesajda şöyle yazar: “Jeff harika bir lider, akıl hocası ve arkadaştı ve onu ne kadar özleyeceğimizi biliyor. Onunla ve Overwatch ekibinin geri kalanıyla uzun yıllar boyunca dünyanın her yerinden insanlara ilham vermeye devam eden bir şey inşa etmede çalıştığım için şanslıydım ve meşaleyi ileriye taşımaktan onur duyuyorum. “

Şimdilik, Kaplan’ın sonraki planlarının ne olduğuna dair bir bilgi yok, ancak Blizzard’da yarattığı etkiye göre, herhangi bir şirket onu kadrosunda bulundurduğu için şanslı olacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap