1. Anasayfa
  2. Sektörel

IWC Portofino

IWC Portofino

IWC Portofino yeni nesil tasarım özelliğine sahip bir tasarım özelliğine sahiptir. Bilindiği üzere IWC, I nternational Watch Company’nin kısaltmasıdır. Bu dünyaca ünlü marka; Swatch Group’a ait bir saat markasıdır. IWC saatlerinin merkezi İsviçre, Schaffhausen’dedir. Şirketin sloganı, bir saatçi ve mühendis olan kurucusu Alfred Helwig’e gönderme yapan “mükemmeliyetçiler için”dir.

IWC markası, 1868’de kurulan İsviçreli bir saat üreticisidir. Bu marka tam 150 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın en sıra dışı saatlerinden bazılarını üretmiştir. IWC Portofino tam da bu noktada mükemmel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu tasarımın gösterişli olmasının yanı sıra sağlam yapıya sahip olması; dünyaca ünlü olmasını da mümkün kılmaktadır.

IWC; 1877’de, biri saat ve dakika diğeri saniye olmak üzere iki kadrana sahip benzersiz bir tasarıma sahip cep saatleri yapmaya başladı. Bu tasarım, tasarımını daha da basitleştirmesine izin veren otomatik bir hareket sunduğu 1925 yılına kadar kullanıldı. Tüm bu bilgiler ışığında günümüzde de oldukça popüler olan bu saat markasına ait ürünleri https://www.entropia.club/tr/iwc-portofino/ sayfasında inceleyebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir