1. Anasayfa
  2. Mobil

iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi yaptırmak için güvenilir bir servis bulmak ve burada garantili bir şekilde telefonunuzun ekranı tamir ettirmek için ulaşabileceğiniz yerler sınırlıdır. Telefonun ekran değişimi yapılırken içerisindeki bilgilerin silinmemesi ayrıca telefona yapılacak işlem sırasında diğer özelliklerinin bozulmaması çok önemlidir. Mesela parmak okuyucu ve face id ( yüz tanıma özelliği ) arızalandığı zaman bir daha tamir ettirememe olasılığı vardır.

iphone telefonunuza garantili ve uygun fiyatlı ekran değişim yaptırmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir servislerinden biri olan www.citrusmobil.com sitesinden randevu oluşturarak veya Yurtiçi Kargo firmasından ücretsiz kargo ile telefonunuzu gönderip tamir ettirebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi

İstanbul için verilen bir diğer hizmet ise yerinde telefon tamiri’dir. Bu hizmette telefonunuzun arızalanan parçalarını veya telefonda yaşadığınız sorunu belirtiyorsunuz ve sizin belirttiğiniz adrese uzman bir teknisyen gelerek iphone ekran değişimi işlemi yanınızda yapıyorlar.

iPhone ekran değişimi fiyatı olarak her zaman en ucuzunu seçmek bazen kötü sonuçlanmaktadır. Fakat bu sorunu ortadan kaldıran citrusmobil teknik servisi yaptığı işlemleri hem çok uygun fiyatlara sunmaya çalışmakta hem’de yapılan ekran değişimlerinde kullanılan parçalara garanti vererek tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir