İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Multimedya
 3. IObit Software Updater Pro 4.3 – Ücretsiz Lisans
Trendlerdeki Yazı

IObit Software Updater Pro 4.3 – Ücretsiz Lisans

IObit Software Updater Pro 3.5 - Ücretsiz Lisans

Windows bilgisayarınızdaki eski yazılımları otomatik olarak güncellemenize yardımcı olan IObit Software Updater Pro 4.3 programı için ücretsiz lisans key anahtarı alın.

IObit Software Updater PRO İncelemesi

IObit Software Updater Pro, eğlence ve bilgisayar çalışmalarınızı kesintiye uğratmadan yazılımı planlanan zamanlarda otomatik olarak tarar ve günceller. Tüm Yazılımları En İyi Durumda Güncel Tutmak için Yazılımınızı Anında Güncelleyin. Kullanışlı IObit Software Updater PRO aracıyla eski programlarınızı gerçek zamanlı olarak güncelleyin.

Windows kullanıcılarının birkaç tıklama ile yazılımı kurmaları ve güncellemeleri için kullanımı kolay bir sistem yardımcı programıdır. Güncel olmayan programları tespit etmek ve güncellemek için hızlı ve güvenli bir yol sağlar ve program aracılığıyla Windows PC’ler için yüzlerce popüler yazılımı doğrudan indirir, bu da kullanıcılara çok fazla zaman ve emek kazandırır. Bu arada, IObit Software Updater 4, yazılımı çeşitli kategorilerde kurmayı kolaylaştırır bunlar; Tarayıcılar, Güvenlik, Sosyal, Multimedya, Uzak Çalışma Araçları, Çalışma Zamanları ve Yeni bir bilgisayar için Yardımcı Programlar ve Araçlar veya sisteminizi yeniden yükledikten, biçimlendirdikten veya yükselttikten sonra bu yazılım aracılığıyla programlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Tüm güncel olmayan programları güncellemek için tümünü güncelle' ye tıklayın.
Tüm güncel olmayan programları güncellemek için tümünü güncelle’ ye tıklayın.

Profesyonel yardımcı program IObit Software Updater, eski programları belirli bir programda otomatik olarak güncelleme işlevine sahiptir.

IObit Software Updater 4 Özellikleri

 • Daha güvenli güncelleme – Tüm güncellemeler, virüs veya reklam olmadan birden çok manuel testten geçti
 • Yazılım güvenlik açıklarını otomatik olarak tespit edin ve arızalı yazılımı zamanında güncellemeniz için sizi bilgilendirir.
 • IObit Yazılım Güncelleyici 4: Genişletilmiş yazılım desteği sağlar.
 • %150’ye kadar hızlandırmak için optimize edilmiş yenileme algoritmaları içerir.
 • Firefox, WinRAR ve Mozilla Thunderbird’ün çok dilli sürümlerini güncelleme desteği içerir.
 • 36 dil desteği

Yüzlerce Yazılım Güncellemesine Erişim Sağlayın

Eski uygulama, siber suçlular tarafından istismar edilebilecek birçok güvenlik açığı içeriyor. Daha büyük yazılım veritabanına sahip IObit Software Updater, tek bir tıklamayla daha fazla programı güvenli bir şekilde güncelleyerek size genel ve hızlı yazılım güncellemeleri sağlar. Güncellenen yazılım, saldırganların maruz kaldığı güvenlik açıkları riskini azaltacaktır.

PC’yi Daha Kullanışlı Yazılımlarla Donatın

PC’niz için uygun yazılımı nasıl seçeceğiniz, güvenli ve güvenilir bir yazılım yükleyicisini nereden alacağınız hala sizi rahatsız ediyor mu? IObit Software Updater, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenlik, eğlence, üretkenlik ve daha fazla kategoriyi kapsayan, son derece tavsiye edilen ve popüler yazılımları özenle seçer. IObit Software Updater 4, özellikle evden çalışmanıza daha iyi yardımcı olmak için doğrudan indirebileceğiniz Teamviewer, Skype, Zoom, GoToMeeting vb. gibi Uzaktan Çalışma Araçlarını ekledi.

Zamanında Güncelleme Bildirimi ve Daha Güvenli Kurulum

En son IObit Yazılım Güncelleyici, güncellemeyi hızlandırmak için güncelleme algoritmalarını optimize etti ve mevcut yazılım güncellemeleriyle ilgili bildirimleri ve bilgileri daha hızlı alacaksınız. Ayrıca, güvenli ve temiz yazılım sağlamak için IObit Software Updater, ek paketler, yükleyiciler ve hatta kötü amaçlı yazılımlar olmadan tüm kurulumu garanti etmek için her zaman katı güncelleme süreçlerine uyar.

IObit Software Updater Pro Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir IObit Software Updater Pro v4.3 lisans key anahtarı edinmek için aşağıdaki adımları tamamlayın:

 1. IObit Software Updater Pro 4.3 programın sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza kurun.
 2. Aşağıdaki lisans kodlarından birini kullanarak Sağ alt köşedeki “Lisansı Yönet” menüsüne tıklayın ve size verdiğimiz kodu programa girin.
 3. Ardından lisans durumu etkinleştirildi diye bir uyarı alacaksınız ve işlem tamamlanmış olacak.
IObit Software Updater indir

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11 /XP/Vista/7/8/8.1/10’u destekler

DC3DA-51612-D4C38-8D3B4

Daha fazla lisans key’e mi ihtiyacınız var? aşağıdaki butondan ücretsiz lisans kodlarına ulaşabilirsiniz;

IObit Software Updater v4.3 Lisans Kodu için tıkla!

Tüm önemli programları kolayca güncel tutmak için IObit Software Updater‘i ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşın.

7.3
İncelemeye Genel Bakış

IObit Yazılım Güncelleyici, bilgisayarınızdaki tüm uygulamaları güncel tutma görevini basitleştirmek için tasarlanmıştır. Yeni sürümleri kontrol edebilir ve kullanıcı girişi olmadan bile otomatik olarak yükleyebilir.

 • Genel 9.5
 • Fonksiyon 9.5
 • Destek 9
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. 8 ay önce

  İlk başta bilgisayarıma virüs bulaştırabilecek linkler olan bir site sanmıştım. Ama gerçekten kral adamlarsınız işe yarıyor!!

 2. 4 ay önce

  Cidden Çalışıyor [V4] Kodlardan İlkini Deneyin 🙂

 3. F927B-59D15-B5981-43BT4 işe yaradı bende az önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir