1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

Instagram En iyi Video ve Reels İndirme Araçları

Instagram En iyi Video ve Reels İndirme Araçları

Meta’nın sahibi olduğu Instagram, ağırlıklı olarak fotoğraf ve videolara odaklanan en iyi sosyal medya platformlarından biridir. Üç yıldan fazla bir süre önce Instagram, IGTV’ye sahip olmasına rağmen, yalnızca popüler bir fotoğraf paylaşım sosyal medya platformuydu. Ama şimdi, Instagram reelsleri ve videoları patlıyor. Bu unsurlar Instagram’ı dünyanın ikinci en büyük ve en ilgi çekici sosyal medyası yapıyor.

Telif hakkı kuralları nedeniyle Instagram, herhangi bir içerik indirmenize izin vermez. Instagram’dan herhangi bir içerik indirmek istiyorsanız, içeriği üçüncü parti araçları veya uygulamaları kullanarak indirmeniz gerekir. Web’de bulunan ve Instagram indiricisi olduğunu iddia eden çok sayıda araç ve uygulama bulunuyor. Ne yazık ki, tüm araçlar doğru düzgün çalışmaz.

Bu yüzden burada Instagram videolarını ve reels’lerini indirmek için yeterince çalışan en iyi araçları kısa başlıklar halinde sizlere açıklıyoruz.

Igram.io

Igram.io, aynı zamanda en iyilerinden biri olan bir Instagram indirme sitesidir. Kullanıcıların Instagram fotoğraflarını, reelslerini, IGTV videolarını ve karusellerini indirmelerine olanak tanır. Araçla ilgili en iyi şey, ücretsiz olmasıdır. Evet, doğru duydunuz. Ayrıca, bu aracı Windows PC, mac ve mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken istediğiniz videoları veya reelslerin bağlantılarını kopyalamak. Bağlantıyı, aracın açılış sayfasındaki boş alana yapıştırın. Igram.io, kontrol panelinde tam videoyu veya fotoğrafı verecektir. Ayrıca, görüntü ve videonun kalitesini özelleştirebilirsiniz. Igram.io her video formatı için uygundur.

Bu araçla  ilgili en sevdiğim şeylerden biri, Instagram’dan herhangi bir şey indirmek için bir sınırlandırma olmamasıdır.

Ana Özellikler

 • Ücretsizdir.
 • Tüm cihazlar için kullanılabilir.
 • Kaliteli bir biçimde indirin.
Igram’ı ziyaret edin

indown.io

Başka bir kullanımı kolay indown.io Instagram indirici web sitesi, basit gösterge paneli ve hızlı performansı nedeniyle 17 milyon kişi bu uygulamayı kullanıyor. Gönderi bağlantısını kopyalayıp boş alana eklemelisiniz; indown.io aynı gönderiyi gösterecek ve indirmeye hazır hale getirecektir.

indown.io, yalnızca Instagram indiricileri için tasarlanmamıştır, aynı zamanda Tiktok ve Pinterest gibi diğer sosyal medya uygulamalarından fotoğraf ve video indirmelerine de olanak tanır. Ayrıca, ücretsiz bir araçtır ve tüm cihazlar için kullanılabilir.

Ana Özellikler

 • Hızlı ve kolay indirme aracı
 • Tüm cihazlar desteklenir.
 • Pinterest ve Tiktok gönderilerini kaydedebilirsiniz.
indown.io’yu ziyaret edin

Snapinsta.app

Snapinsta.app, Instagram fotoğraflarını, videolarını ve reelsleri indirmek için güçlü web araçlarından biridir. Araç, size bir görüntünün ve videonun orijinal kalitesini sağlar. Tüm Instagram video indirme araçları aynı şekilde çalışır. Belirli bir videonun veya fotoğrafın bağlantısını yapıştırmanız yeterlidir.

Ana Özellikler

 • Hızlı, kolay ve güvenli dosya indirme.
 • E-posta ve şifrenizi girmenize gerek yok.
 • Tüm cihazlar desteklenir.
Snapinsta’yı ziyaret edin

Inflact

Inflact sadece bir Instagram içerik indirme aracı değil, aynı zamanda bir pazarlama araç takımıdır. Profil analiz araçları, bir Instagram etkileyicisi ve markası olarak büyümenize yardımcı olacaktır. Ayrıca hashtag oluşturucular, hashtag trendleri, hikaye görüntüleyiciler ve yazı tipi oluşturucu gibi özelliklere sahiptir. Inflact hepsi bir arada bir araçtır. Instagram pazarlamasından içerik planlamasına, Instagram içeriğini indirmeye ve yazı tipi oluşturucuya kadar her şey bu araçla hızlı bir şekilde yapılabilir.

Ancak heyecan verici olan şey, Instagram içeriğini toplu olarak indirebilmenizdir, ancak toplu indirme, hashtag oluşturucu, içerik planı ve daha pek çok özel hizmetler için ödeme yapmanız gerekir.

Bununla birlikte, Inflact, web formundaki tüm cihazlarda hazırdır. Buna ek olarak, web aracı, anlaşılması kolay arayüzü olduğu için modaya uygun içerik kalitesinden ödün vermiyor.

Ana Özellikler

 • Kolay ve hızlı bir indirme aracı.
 • İçerik kalitesinden asla ödün vermeyin.
 • Hashtag oluşturucu.
 • İçerik planı.
 • Büyüme Analitiği ve akıllı hedefleme
Inflakt’ı ziyaret edin

DownloadGram

DownloadGram, Instagram fotoğraflarını, videolarını ve reelslerini indirmek için başka bir ideal araçtır. Araçlar tüm cihazlarda mevcuttur. Web sitesi, temiz arayüzü ve kullanımı kolay olduğu için ortalama 3 milyon ziyaretçiye sahiptir. Üstelik DownloadGram ücretsiz’dir. Reels bağlantısını kopyalayın ve gösterge panosuna yapıştırın. İkinci sayfada, reels indirilebilir olacaktır. Instagram’dan bir şey indirmem gerektiğinde, temiz arayüz ve daha az reklam nedeniyle bu aracı kullanıyorum.

Ana Özellikler

 • Sınırsız Instagram içeriği indirme.
 • Reklamlar ücretsiz.
 • Ücretsiz olarak.
 • Hızlı ve kolay indirme.
DownloadGram’ı ziyaret edin

Instagram Downloader

Insta Downloader, Download gramına oldukça benzer. Burada indirme bağlantısını açılış sayfasına koymalısınız. Bir sonraki sayfada, reelsi, fotoğrafı, videoyu veya Instagram’dan başka herhangi bir içeriği indirebilirsiniz.

Artık Instagram, hikayeler ve öne çıkanlar gibi bazı mükemmel özelliklere sahip. Insta indiricisinin yardımıyla hikayeleri ve öne çıkanları kaydedersiniz. Ne yazık ki, içeriğin kalitesini özelleştiremezsiniz. İndireceğiniz içeriği videolar için MP4, fotoğraflar için JPG olarak indirebilirsiniz.

Insta Downloader tüm cihazlar için kullanılabilir. Bu aracı Mobil, macOS, iOS ve hatta Linux’ta kullanabilirsiniz. Ayrıca, Insta Downloader piyasada bulunan tüm popüler web tarayıcılarını destekler.

Ana Özellikler

 • Sınırsız içerik indirme.
 • Ücretsiz olarak.
 • Basit arayüz.
 • Kolay kopyala-yapıştır indir
Instagram Downloader’ı ziyaret edin

Instagram için Video İndirici (Android Uygulaması)

Instagram için Video İndirici Android Uygulaması

Bu uygulama 50 milyondan fazla kez indirildi. Instagram fotoğraflarını, videolarını, reelslerini ve IGTV videolarını indirmek için en iyi uygulamalardan biridir. Web araçlarından Instagram içeriğini nasıl indiririz? Instagram içerik URL’sini kopyalayın ve uygulamanın üzerine yapıştırın. Ve içeriği bir sonraki sayfadan indirin.

Instagram’dan bir sürü içerik indirebilirsiniz. İndirilen dosyayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulama, herhangi bir Instagram gönderisini başlıklar ve hashtag’lerle yeniden yayınlamanıza olanak tanır. Bu uygulama android kullanıcıları için ücretsiz sunulur.

Ana Özellikler

 • Instagram içeriği çevrimdışı indir.
 • Altyazılar ve hashtag’lerle yeniden yayınlayın.
 • Ücretsizdir.
 • Kolay indirme işlemi gerçekleştirir.
ETM Video Downloader Android APK indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir