1. Anasayfa
  2. Sektörel

İnfrared Isıtıcı

İnfrared Isıtıcı
0

İnfrared Isıtıcı

Son teknoloji ile üretilen ısıtıcılar arasında infrared ısıtıcı seçenekleri bulunmaktadır. Bu ısıtıcı modelleri yeni bir teknoloji ile üretilmiş olup elektriğin ısıya dönüştürülmesi sağlanmaktadır. İnfrared ısıtıcılar ısıyı doğrusal biçimde yayma şeklinde çalışmaktadır. Bu ısıtıcılar radyant ısıtıcı olarak da bilinmektedir. Bu ısıtıcılar ayaklı olarak kullanılabildiği gibi duvara monte edilerek de kullanılmaktadır.

İnfrared ısıtıcılar kullanım sırasında nereye doğru çevrilirse o tarafı ısıtmaktadır. İşte bu sebeple bu ısıtıcılar dış mekanlarda da kullanılabilmektedir. Isıtıcının üzerine doğru tutulduğu kişi veya ortam dış mekanda bile olsa ısınmaktadır. Bu ısıtıcılar çok hızlı bir şekilde elektriği ısıya çevirebilmektedir. Bu ısıtıcı çeşitleri özellikle kış bahçeleri ve balkonlar için kullanışlı bir ısıtıcı olarak bilinmektedir.

İnfrared Isıtıcı Teknolojisi

Isıtıcı modelleri arasından en son yenilikleri üzerinden taşıyan ısıtıcılar infrared ısıtıcı modelleridir. Bu ısıtıcılar çok farklı özeliklere sahip bulunmaktadır. Hızlı ve etkili bir ısıtma özelliği sunması sebebiyle bu ısıtıcıları çok yoğun kullananlar vardı. Isıtıcı çeşitlerini inceleyerek satın almak isteyenler https://www.luxell.com.tr/infrared-isitici sayfasını ziyaret edebilirler.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir