1. Anasayfa
  2. Mobil

Huawei Enjoy 20e Akıllı Telefon Özellikleri

Huawei Enjoy 20e Akıllı Telefon Özellikleri

Bütçe dostu akıllı telefon Huawei Enjoy 20e özellikleri bilinir hale geldi. Mobil cihaz 6,3 inç ekran, MediaTek işlemci, 4 gigabayt RAM ve 5000 mAh pil alacak.

Huawei Enjoy 20e, Çinli donanım üreticisinin yeni nesil bütçe dostu akıllı telefonu olacak. Bir zamanlar dünyanın lider akıllı telefon tedarikçisi olmaya çok yaklaşan marka, şimdi Çin pazarını hedefleyen en iyi oyuncusu. Ancak bu, Huawei‘nin belirli segmentlerde düzenli cihaz lansmanları başlatmasını engellemedi.

Huawei Enjoy 20e Akıllı telefonun özellikleri

Huawei Enjoy 20e’nin temel özelliklerine gelince, akıllı telefonun bazı önemli detayları şimdiden ortaya çıktı. Resmi rakamlara göre mobil cihaz, 5000 mAh pil, 6,3 inç HD likit kristal ekran, MediaTek işlemci (bilinmeyen), 4 gigabayt RAM ve 128 GB dijital depolama alanı içeriyor. Eldeki verilere göre 1600×720 piksel çözünürlüğe sahip HD+ formatında bir panel kullanılmaktadır.

Huawei Enjoy 20e Yeşil ve Mor Renk Telefonlar

Cihazın tasarımı, önde U şeklinde bir çentik, LED flaşlı çift arka kamera modülü ve arkada fiziksel parmak izi sensörü gibi ek detayları ortaya çıkarıyor.

Huawei Enjoy 20e’nin ayrıca macenta ve yeşil olmak üzere iki renkte gelir. Ayrıca bir akıllı telefonun fiyatının da yaklaşık 150-160 dolar olacağı ortaya çıktı. Böylece, akıllı telefon bir dostu bütçe akıllı telefon olarak sınıflandırılabilir.

Huawei daha önce, Enjoy 20e’nin aynı gün, 11 Kasım 2021’de yapılması planlanan Çin’deki 11/11 satışı sırasında piyasaya sürüleceğini duyurmuştu.

Yazı Kaynakları
GSMArena

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir