1. Anasayfa
  2. Oyun

Windows için Hextech Onarım Aracı İndir

Windows için Hextech Onarım Aracı İndir
0

Hextech Onarım Aracı, çeşitli League of Legends oyun sorunlarını gidermenize yardımcı olabilecek Riot Games‘in kullanışlı bir yazılım çözümüdür. Araç neredeyse tamamen otomatiktir, bu nedenle karmaşık yapılandırmalar için endişelenmenize gerek yoktur.

Sisteminize yerleştirdikten sonra, çalıştırmanız yeterlidir ve her şeyi halletmeye çalışacaktır. Ancak bilgisayarınızda League of Legends yoksa çalışmayabileceğini unutmayın.

Hextech Onarım Aracı İndirme ve Kurulum İşlemi

Hextech Onarım Aracını Windows PC’nize önemli bir çaba harcamadan dağıtabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, yükleyiciyi indirmek ve başlatmaktır. Yükleyici muhtemelen sizden birkaç kez izninizi isteyecektir.

Sisteminizde değişiklikler yapması için ona erişim izni verdikten sonra (gerekli), kurulum otomatik olarak devam edecektir. Kurulumcu her şeyi halledeceği için sizden ek yardım talep edilmeyecektir.

Ancak, Hextech Repair Tool’un oyunun yüklü olduğu yere gideceğini belirtmekte fayda var. League of Legends’ı kurduğunuz sürücüyü tanımlayacak ve kök dizinde bir “Riot Games \ Hextech Onarım Aracı” klasör kombinasyonu oluşturacaktır.

Windows için Hextech Onarım Aracı İndir

Mac için Hextech Onarım Aracı İndir

Hextech Onarım Aracı Sistem Gereksinimleri

Hextech Onarım Aracını PC’nizde çalıştırmak için özel bir gereksinim yoktur. Belki bir tane vardır: League of Legends’a sahip olmak. Aksi takdirde, bu aracın amacı yerine getirilemez.

Ayrıca, internete de bağlı olmanız gerekecek. Yalnızca çevrimiçi olarak League of Legends’a erişip oynayabileceğinizi göz önünde bulundurarak, sorun gidericinin de istikrarlı bir İnternet bağlantısı gerektireceği mantıklıdır.

Hextech Onarım Aracı Ekran Görüntüsü

Windows için Hextech Onarım Aracı İndir

Kullanıcı Dostu Arayüz

Tam olarak teknoloji meraklısı değilseniz, endişelenmeyin. Bu aracın geliştirilmesinin nedeni tam olarak budur. Bir PC uzmanı olmadan League of Legends ile çeşitli sorunları gidermek için kullanabilirsiniz. Oyununuza sadık kalabilirsiniz ve Hextech Repair Tool gerisini sizin için halleder.

Kurulumdan sonra, Hextech Repair Tool otomatik olarak başlatılacaktır. Bu nedenle, zaten yüklediyseniz, şimdi bu programın muhteşem ana ekranına bakmalısınız. Burada, sorun gidericiyi başlatmadan önce bir dizi yapılandırma gerçekleştirebilirsiniz. Bakalım bunlar ne.

Hextech Onarım Aracı Nasıl Kullanılır?

Ana ekranda, bir grup onay kutusu, bir bölge seçimi açılır menüsü ve Seçenekler ve Görev Günlüğü bölümleri arasında geçiş yapmak için kullanılan birkaç düğme görebileceksiniz. Daha önce herhangi bir değerlendirme çalıştırmadıysanız (yani, “Başlat” a basarak) Görev Günlüğünün başlangıçta boş olacağını unutmayın.

Bölge seçimi bölümünde ayrıca bir dizi durum düğmesi de görebileceksiniz. Bunlar size oyunun kendisi, mağaza, web sitesi ve müşteri ile ilgili mevcut durum hakkında hızlı bir genel bakış sağlar.

Hextech Onarım Aracı, ping testlerini çalıştırmak, sistem saatinizi senkronize etmek, sistem ve LoL günlüklerini toplamak, oyunun yeniden eşlenmesini zorlamak, oyunu tamamen yeniden yüklemek, bir güvenlik duvarı istisnası oluşturmak (daha sonra etkinleştirir), güvenlik duvarını devre dışı bırakmak ve otomatik ve genel DNS sunucuları arasında seçim yapma.

İlgilendiğiniz seçenekleri belirledikten sonra, sadece Başlat’ı tıklayabilirsiniz. Bu kadar!

League of Legends için Kullanışlı Otomatik Sorun Giderme Aracı

Özetlemek gerekirse, League of Legends ile teknik sorunlar yaşıyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Hextech Onarım Aracı otomatik sorun giderme gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, gerçek uzmanlara teslim etmeniz gerekmesi durumunda bir grup sistem ve LoL günlükleri toplayabilir.

Hextech Repair Tool ücretsiz olarak indirebilir ve kurabilirsiniz, çünkü onunla ilişkili herhangi bir ücret yoktur. Kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir ve PC işletim becerilerine ve / veya benzer yazılım çözümleriyle ilgili önceki deneyime bakılmaksızın acemiler tarafından bile kullanılabilir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir