1. Anasayfa
  2. Teknoloji

GIGABYTE Yeni Aorus WaterForce Serisini Tanıttı

GIGABYTE Yeni Aorus WaterForce Serisini Tanıttı
0

GIGABYTE, işlemciniz için en iyi sıvı soğutucuyu seçmenize yardımcı olmak için üç soğutucu boyutunda mevcut olan yeni Aorus WaterForce serisi su soğutucularını duyurdu.

Yeni su soğutma sistemleri, farklı ihtiyaçlara uygun 360mm, 280mm ve 240mm boyutlarında mevcuttur. Aorus WaterForce serisi, mevcut ve gelecekteki tüm yüksek performanslı çok çekirdekli işlemcileri destekler.

Aorus WaterForce, çoklu montajlarla son derece uyumlu olmasının yanı sıra, kullanıcıların istenen açıyı ayarlamak için kapağı döndürmesine olanak tanıyan 330 derecelik elle döndürülebilir bir tasarım da dahil olmak üzere WATERFORCE X SERİSİ’nden gelişmiş özellikleri ve tasarımını devralır.

Bir bilgisayar kasasında GIGABYTE Aorus WaterForce

Aorus WaterForce, yüksek ısı dağılımı verimliliği sağlamak ve ideal olarak Intel ve AMD platformlarındaki çok çekirdekli işlemcilerin olağanüstü performansını desteklemek için en sinerjik fan kanadı boyutları ve RPM ayarlarıyla donatılmıştır.

GIGABYTE Aorus WaterForce Su soğutma

Tüp çapı 7,8 mm, su tüketimi ise %37 artırıldı ve fan yatakları, daha uzun soğutma ömrü için ultra düşük sürtünmeli ve gürültülü grafen nano-gres ile donatıldı.

Yukarıdakilere paralel olarak, yeni ürün iyileştirilmiş ısı dağılımı ve dayanıklılık sağlar. 240 mm AORUS WATERFORCE ısı bloğu bile, stres stres testinde (AVX talimatı yok) 5,1 GHz hızında çalışan tüm Intel Core i9-11900K çekirdekleriyle verimli ısı dağılımı sağlar.

GIGABYTE Aorus WaterForce sıcaklık okumaları

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir