1. Anasayfa
  2. Oyun

Forza Horizon 4 Oyun Sesi Gelmiyor [Çözüm]

Forza Horizon 4 Oyun Sesi Gelmiyor [Çözüm]

Bu yazımızda sizlere forza horizon 4 ses problemi, forza horizon 4 ses gelmiyor, forza horizon 4 ses yok gibi soru başlıklarını cevaplayarak sizlere yardımcı olacağız.

Forumda gezinirken rastlamış olduğum bir konu olduğu için bende sizlere kısa ve özet bir şekilde çözüm yolunu paylaşmak istedim ki umarım faydalı bir yazı olacaktır. Bildiğiniz üzere bazı oyunlarda mikrofon ve kulaklık kısmında bazı problemler meydana gelmektedir ki bu durumda endişelenmenize gerek yoktur, illa bir çözüm yolu olacaktır. Burada anlatacağımız sorun ise forza horizon 4 oyununda ses gelmemesi ki bu durumu birçok kişi yaşadığı için farklı platformlar dahilinde paylaşım yapmışlar. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan asıl konumuza geçebilir ve bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

Forza Horizon 4 Ses Sorunu Çözümü

Bildiğiniz üzere artık hemen hemen yeni üretilen birçok kulaklık modeli birden fazla ses modu taşımaktadırlar. Free AG gibi farklı modlar içeriyorsa kulaklığınız büyük ihtimalle görüşme modunda kaldığı için oyun içerisine giriş yaptığınızda sesi direkt olarak oraya alır ve sizlere ses aktarmaz.

  1. İlk olarak “Denetim Masası” bölümüne giriyoruz.
  2. Buradan “Donanım ve Ses” kısmına tıklayalım.
  3. Şimdi ise “Ses” bölümü üzerinden Free AG seçeneğini devre dışı bırakıyoruz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık forza horizon 4 ses gelmiyor sorununu kolaylıkla ortadan kaldırmış olacaksınızdır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle birlikte görüşlerinizi hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir