1. Anasayfa
  2. Sektörel

Fermuar Elcik Ne İşe Yarar?

Fermuar Elcik Ne İşe Yarar?
0

Fermuar elcik bir kopçadır. Fermuarın tutma kısmında bulunur. Karşılıklı iki parçayı birleştirmeye yarayan fermuar elcikten tutularak çekilir ve birleştirir. Bu uygulama dışarıdaki havanın içeriye girmemesi için ve vücut ısısının korunması için pardösü veya palto gibi eşyaların kapatılmasında kullanılır.

Çok fazla çeşidi olan fermuarların görünmeyen türden olanları da mevcuttur. Fermuarlar sayesinde pantolonlar tam bedene göre dikilir ve rahat kullanılır şekilde üretilir. Fermuarlar birkaç parçadan oluşur bunlardan biri de fermuar elcik oluyor. Fermuar elcik fermuarı durdurur aşağı ve yukarı gitmesine engel olan kısımdır.

Fermuar Elcik Çeşitleri Nelerdir?

Gelişen tekstil sektöründe fermuar elcik çeşitleri de oldukça fazladır. Fermuar kullanılan ürüne göre seçebileceğiniz sayısız şekilde üretilmiş harika fermuar elcik modelleri bulabilirsiniz. İstediğiniz renkte ve kıstırmalı veya diğer türlü elcik modellerini bulmanız artık çok kolay.

Fermuar elcikler artık sadece bir fermuarın tutma kısmından çok aksesuar görevini görür hale gelmiştir. Kıyafetinize ya da çantanıza uygun olan fermuar elcik modelleri için https://www.ecefermuar.com.tr/tasarim-elcikler sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir