1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

Fast Fingers Hızlı Yazma Testi Nasıl Kullanılır?

Fast Fingers Hızlı Yazma Testi Nasıl Kullanılır?
0

Fast Fingers, son dönemin en popüler klavye hız testi sitelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Söz konusu internet sitesinde yapacağınız uygulamalar sayesinde klavyede ki yazı yazma hızınızı oldukça kolay bir şekilde ölçebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken eğlenceli dakikalar da yaşayabilirsiniz. Peki, hızlı yazma testi Fast Fingers nasıl kullanılır? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar…

Fast Fingers Nedir?

Fast Fingers, klavye de hızlı yazma uygulaması yapacağınız özel bir internet sitesidir. Türkçe dil desteğine de sahip olan bu internet sitesinde gerek bireysel bir şekilde yazı yazabilir gerek ise çeşitli turnuvalara katılarak kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Peki, söz konusu internet sitesi nasıl kullanılır?

Hızlı Yazma Testi Nasıl Kullanılır?

Hızlı yazma testi Fast Fingers nasıl kullanılır sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve araştırılmaktadır. Söz konusu testi başarıyla gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak hızlı yazma testi yapacağınız siteye girmelisiniz. Hızlı yazma testi yapacağınız siteye girebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan bağlantı seçeneğini kullandıktan sonra karşınıza örnek bir metin çıkacaktır. Karşınıza çıkan bu metni yaklaşık 1 dakika içerisinde belirtilen boş alana yazmalısınız. 1 Dakikanın sonunda sistem tarafından özel bir istatistik hazırlanacaktır. Hazırlanan bu istatistikte dakika da kaç kelime yazabildiğinizi görebilirsiniz.

Hızlı Yazma Testinde Bulunan Özellikler

Hızlı Yazma Testinde Bulunan Özellikler

Hızlı yazma testi Fast Fingers özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar, söz konusu internet sitesine girdikten sonra standart bir şekilde hızlı yazma testi yapabiliyor. Dileyen kullanıcılar, internet sitesinde yer alan özellikleri kullanarak kendi metinlerini oluşturabiliyor ve testi kendi metinleri üzerinden yapabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca internet sitesinde yer alan yarışmalara katılabiliyor ve birincilik için rakipleriyle de kıyasıya mücadele edebiliyor. Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar çoklu yazma testlerini de yapabiliyor. Dileyen kişiler Türkçe dil desteğinin yanı sıra hızlı yazma testini İngilizce olarak da uygulayabiliyor.

Hızlı Yazma Testi Ücretli mi?

Fast Fingers, bilindiği üzere son dönemin en popüler hızlı yazma testlerinden biri olarak kabul ediliyor. Kullanıcılar, Türkçe dil desteğine de sahip olan bu internet sitesinde tamamen ücretsiz bir şekilde hızlı yazı yazma testti yapabiliyor.

Hızlı Yazma Testine Nasıl Üye Olunur?

Hızlı yazı yazma testi yapabilmek için sisteme üye olunmasına gerek yoktur. Fakat, çeşitli avantajlardan yararlanabilmek için sisteme üye olunması tavsiye edilmektedir. Sizlerde, aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanarak hızlı yazma testine üye olabilir ve çeşitli avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanan kullanıcılar hesap oluşturma sayfasına otomatik bir şekilde erişebilecektir. Söz konusu sayfaya erişen kullanıcılar, bilgilerini doğru bir şekilde yazarak sisteme üye olabilecektir. Üye olan kullanıcılar, Fast Fingers sitesinin tüm ayrıcalıklarından yararlanabilmektedir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir