1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram Hesap Dondurma Linki 2023

Instagram Hesap Dondurma Linki 2023
1

Bu makalemizde sizlerle birlikte Instagram hesap dondurma linki hakkında paylaşım yapacak ve detayları enine boyuna sizlere sunacağız.

Dünyanın an itibari ile en popüler sosyal medya sistemlerinden birisi olarak dikkat çeken Instagram, her geçen gün daha hızlı bir şekilde büyüyor ve yeni özellikleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor diyebiliriz sanıyorum.

Instagram hesap dondurma nasıl yapılır sorusuna bu makalemizde elimizden geldiğince yanıt verecek, merak ettiklerinizi yanıtlayacağız. Diğer tüm aşamalar ile alakalı olarak merak ettiklerinizi de sitemiz içerisinde yer alan kategorimizdeki makaleleri analiz ederek inceleyebilirsiniz. Şimdi öncelikle link paylaşımını yapalım ve sizlere nasıl hesap donduracağınızı da açıklayalım.

Instagram Hesap Dondurma Linki Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram hesap dondurma linki, mevcut olarak kullandığınız sosyal medya hesabınızı geri dönmek üzere kısa süreli rafa kaldırma ve platformdan kapatma işlemidir.

Bildiğimiz gibi kimi zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak sosyal medya hesaplarımızı kapatmak zorunda kalırız. Dondurma işlemi, hesabı tamamen silmenizden daha ziyade istediğiniz zaman dönebileceğiniz şekilde geçici olarak kapatma imkanı sunuyor. Bu yöntem sayesinde kapatma ihtiyacı duyduğunuz an itibari ile dondurma işlemi uygulayabilir ve ilerleyen süreçte tekrardan hessabınıza giriş yapma şansı sizlere sunuluyor. Şimdi aşamalara geçelim ve bilgi sahibi olma yoluna gidelim.

Instagram Hesap Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram geçici hesap kapatma linki olarak da bilinen sizlere vereceğimiz linkten işlemi yapabilirsiniz. Instagram, sizlere mobil uygulama üzerinden dondurma imkanı sunmuyor ne yazık ki. Hesabı dondurmak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey vereceğimiz linki bilgisayarlarınızdan ya da mobil tarayıcınızdan açarak dondurma işlemini gerçekleştirmek olacak. Aşağıdaki verilen adımları telefondan ve bilgisayarınız üzerinden yapabilirsiniz.

Instagram Hesap Dondurma linki

1-) Öncelikli olarak Yukarıdaki butondan Instagram Hesap Dondurma linki seçeneğine tıklayın ve bu işlemleri yapacağınız ekrana geçiş yapın. Hesabınıza giriş yapın ve ilerleyin.

İnstagram Hesabını Geçici Olarak Kapat 2023

2-) Akabinde gelen ekranda görebileceğiniz üzere öncelikle sizden HESABI NEDEN KAPATIYORSUN? sorusunu cevaplamanızı istiyor. Buradaki seçeneklerden herhangi birisini seçmeniz gerekiyor. Akabinde ise DEVAM ETMEK İÇİN LÜTFEN ŞİFRENİ TEKRAR GİR sekmesine gelerek hesabınızın şifresini tekrardan doğru şekilde girin. Sonrasında sol alt kısmında yer alan mavi renkli HESABI GEÇİCİ OLARAK KAPAT butonuna tıklayın ve devam edin.

3-) Bu butona tıkladığınız an itibari ile sayfa sizi tekrardan Instagram giriş ekranına atacaktır. Bu ekrana gelmeniz demek, hesabınızın an itibari ile Instagram üzerinde tamamen kapatıldığı ve bulunamayacağı anlamına da gelmektedir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Faydalı bir yazı, teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir