1. Anasayfa
  2. Oyun

Far Cry 3 Türkçe Yama indir

Ubisoft'un 2012 yılında yayınladığı en iyi FPS oyunlarından biri olan Far Cry 3'ün %100 Türkçe yamasıdır.

Far Cry 3 Türkçe Yama indir
0

Peki mükemmel doğa manzarasına sahip Far Cry 3’ü Türkçe olarak oynamaya ne dersiniz. Bağımsız çalışan Rockerdem lakaplı oyunseverin kendi zamanını harcayıp ve başarılı bir çalışma ortaya çıkardığı %99 ve %100 sayılabilecek Far Cry 3 türkçe yamasını hemen indirin.

Ubisoft’un 2003 yılında dağıttığı ve Crytek tarafından geliştirilen oyunu olan Far Cry, o zamanın en iyi oyunlarından biri olmuştu. Ubisoft’un Crytek’ten ayrıldıktan sonra çıkardığı Far Cry 2 ise tam bir hayal kırıklığı oldu.

Ubisoft’un Crytek olmadan çıkardığı ve 2012 yılına damgasını vuran oyunu olan Far Cry 3 ile kendini, konusu ve grafikleriyle affettirmeyi başarabilen Ubisoft, Far Cry 3 ile resmen yeniden doğdu. Oyunda adada kaybolan arkadaşları ve onları kurtarmaya çalışan kahramanımız Jason’u ve düşmanımız Vaas’ın maceralarına tanıklık ediyoruz.

Bu yamayı indirmeden Far Cry 3 oynamaya başlamayın. Far Cry 3 Türkçe Yama ile oynamak ayrı bir zevklidir. Çeviriyi yapan RockErdem’e teşekkür ederiz.

  • Firma: RockErdem
  • Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm
  • Sürüm: v1.3 «» Diğer Sürümler
  • Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Vista
  • Dil: Türkçe

Far Cry 3 Türkçe Yama indir v1.3 (174 MB)

Far Cry 3 Türkçe Yama Kurulumu Nasıl Yapılır?

İndirdiğiniz RAR dosyasının içindeki common.dat ve common.fat dosyalarını, oyunun kurulu olduğu klasör içindeki data_win32 klasörüne atmanız yeterli olacaktır.

Örnek Uzantı: C:\Program Files\Ubisoft\FarCry 3\data_win32\

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir