1. Anasayfa
  2. Oyun

Fallout 4, 25 Nisan’da büyük bir güncelleme alacak

Fallout 4, 25 Nisan’da büyük bir güncelleme alacak
0

Bethesda Game Studios, Fallout 4’ün yeni nesil güncellemesinin uzun zamandır beklenen çıkış tarihini duyurdu. Bu güncelleme, kıyamet sonrası rol yapma oyununun mevcut sahipleri için 25 Nisan’da PlayStation 5 ve Xbox Series platformlarında ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca, PC için de iyileştirmeler içeren büyük bir yama yayınlanacak.

Ana Yenilikler:

  • Mevcut konsollarda “Kalite” ve “Performans” modları kullanıma sunulacak, 60 fps desteği sağlanacak ve render çözünürlüğü artırılacak.
  • Fallout 4’ün yerel sürümü, PS5 ve Xbox Series’de kullanıma girecek. Öncesinde, oyun yalnızca geriye dönük uyumluluk modunda çalıştırılabiliyordu.
  • PC oyuncuları, ultra geniş ekranlar için destek alacak; görevlerde çeşitli iyileştirmeler ve Yaratılış Kitinde değişiklikler yapılacak.
  • Tam Steam Desteği sunulacak ve oyun, Epic Games Store üzerinden de satın alınabilecek.
  • Oyunun PC ve konsollardaki kararlılığı artırılacak.
  • Ayrıca, PS4 ve Xbox One için Fallout 4’te geliştiricilerin kararlılığı artırılacak ve görevlerde düzeltmeler içeren bir yama yayınlanacak.

Fallout 4, 25 Nisan'da büyük bir güncelleme alacak

Ek İçerikler:

Fallout 4 güncellemesi, yeni oyun içi içerikler ve öğeler ekleyecek. Oyunda “Enclave” adında yeni bir grup ve bu gruba özgü görevler bulunacak.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir