1. Anasayfa
  2. Office Araçları

Evernote Programı indir

Evernote Programı indir
0

Evernote fikirleri, projeleri ve yapılacaklar listelerini yakalamanıza ve önceliklendirmenize yardımcı olur, böylece hiçbir şey yarıda kalmaz. Büyük projelerden kişisel anlara kadar her şeyi yönetin. Notlarda, seste ve resimlerde fikirleri ve ilhamı yakalayın. Görevlerinizi ve son teslim tarihlerinizi asla kaybetmeyin.

Evernote Nedir?

Evernote, bilgisayarınızı, telefonunuzu, tabletinizi ve web’i kullanarak günlük yaşamınızdaki büyük ve küçük şeyleri hatırlamanızı kolaylaştırır. Size organizasyon için tek bir yer ve her türlü not, kupür için kolay giriş ve hızlı erişim sunan sezgisel bir not yönetimi uygulamasıdır.

Evernote ile, daktilo edilmiş veya el yazısıyla yazılmış notları kolayca yakalayabilir ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz; Web sayfalarından, belgelerden ve e-postalardan alıntılar; şifreler, telefon mesajları ve yapılacaklar; beyin fırtınaları, eskizler, kameralı telefon görüntüleri; ve dahası..

Evernote, tüm farklı tür ve formatlardaki notları sonsuz, sanal bir kağıt rulosunda depolayarak benzersiz bir yaklaşım sağlar.

Bu yenilikle, ister Zaman Bandında herhangi bir tarihe tek bir tıklamayla, ister Evernote’un kullanışlı Hızlandırıcı Kaydırıcısını kullanarak, notları tek tek açmak zorunda kalmadan herhangi bir notu görerek hızla bulabilirsiniz.

Windows Evernote indir

macOS Evernote indir

Android Evernote indir

Evernote Touch indir

Evernote Özellikleri

  • Her şeyi senkronize halde tutun. Evernote ile tüm notlarınız, web klipleriniz, dosyalarınız ve resimleriniz, kullandığınız her cihazda ve bilgisayarda kullanılabilir hale getirilir.
  • Sevdiğiniz şeyleri hatırlayın. Çevrimiçi ve gerçek dünyada gördüğünüz harika ve heyecan verici her şeyi kaydedin. Bir fotoğraf çekin, biraz ses kaydedin ve kaydedin.
  • Favori web sayfalarını kaydedin. Şık web kırpıcı tarayıcı uzantılarımızla tüm web sayfalarını Evernote hesabınıza kaydedin. Tüm sayfayı alırsınız: metin, resimler ve bağlantılar.
  • Daha iyi araştırın. Herhangi bir yerden tek bir yerde bilgi toplayın. Metin notlarından web sayfalarına, dosyalara ve anlık görüntülere kadar her şey her zaman parmaklarınızın ucunda.
  • Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla çalışın. Notlarınızı paylaşın ve arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve sınıf arkadaşlarınızla projeler üzerinde işbirliği yapın.
  • Bir sonraki seyahatinizi planlayın. Tüm seyahat planlarınızı, onaylarınızı, taranmış seyahat belgelerinizi, haritalarınızı ve planlarınızı Evernote’ta saklayın, böylece ihtiyacınız olduğunda onlara sahip olursunuz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir