1. Anasayfa
 2. Office Araçları

Foxit PDF Editor Ücretsiz indir

Foxit PDF Editor Ücretsiz indir
0

Foxit PDF Editor (eski) adı Foxit PhantomPDF, profesyonel görünümlü PDF belgeleri ve formları oluşturmak için iş için hazır bir PDF araç takımıdır.

Kişisel belgeler geliştirme, çalışma grubu işbirliğini uygulama, şirket formları tasarlama gibi görevler için bunu yapabilirsiniz. Şirket teminatları üretin, sözleşmeleri sonuçlandırın, dijital imzalar uygulayın veya belge arşivleyin.

Ödüllü Foxit PDF oluşturucu, harika görünümlü PDF belgeleri ve formları hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. Bu, ev/ev ofisleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve büyük işletmeler için mükemmel bir çözümdür. Foxit PDF Editor, farklı kullanıcıların ihtiyaç duyduğu çeşitli kullanım durumlarına uyacak şekilde üç versiyon halinde gelir.

Bu Foxit PDF Editör yazılımı, çeşitli PDF dosyalarını birleştirebilir, bölebilir veya yeniden paketleyebilir. Belgeler, sayfa numaralarına, sayfa ana hatlarına veya yer imlerine göre birleştirilebilir veya bölünebilir. Ayrıca, bu Suite, mevcut belgeleri toplu olarak tek veya birden çok PDF dosyasına dönüştürebilir.

Foxit PDF Editor Özellikleri

PDF’yi bir profesyonel gibi düzenleyin

Kendi PDF belgelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyin. Bir kelime işlemci gibi çalışır – metni paragraflar, sütunlar ve sayfalar arasında yeniden akıtın; belge düzenini değiştirin, metin boyutunu, yazı tipini veya satır aralığını değiştirin ve multimedya ekleyin.

Canlı paylaşın ve ortak çalışın

Esnekliği ve sonuçları artırmak için ekip arkadaşlarınızı birbirine bağlayın. Önde gelen İçerik Yönetim Sistemleri ile entegre edin, popüler bulut depolama hizmetlerinden yararlanın ve geri bildirim sağlamak ve yönetmek için paylaşılan incelemeleri başlatın

Popüler dosya formatlarına aktarın

PDF’yi Word, PowerPoint, Excel, RTF, HTML, metin ve görüntü formatlarına aktararak PDF içeriğini kolayca paylaşın. Tüm belgeyi veya yalnızca seçili bir alanı dışa aktarın.

PDF belgeleri ve formları oluşturun

Hemen hemen her dosya biçiminden veya web sayfasından PDF, PDF/A, PDF/X ve PDF/E oluşturun. Birden çok dosyayı birlikte kolayca paylaşmak için PDF Portföyleri oluşturun ve veri toplamak için hızla etkileşimli PDF Formları oluşturmak için Form Alanı Tanıma’yı kullanın. PRC 3D PDF oluşturun ve .DWG dosyalarından 3D PDF oluşturun.

PDF’yi basit bir şekilde düzenleyin

İş akışlarınızı desteklemek için PDF sayfalarını düzenleyin ve değiştirin. Belgeleri birleştirme ve bölme; sayfaları bir dosya içinde veya bir belgeden diğerine sürükleyip bırakın; ve damgalar, filigranlar, üstbilgiler, altbilgiler ve daha fazlasını ekleyin.

PDF’yi düzgün bir şekilde koruyun

Gizli belgelerinizdeki bilgileri koruyun. Metin ve görüntüleri kalıcı olarak düzeltin ve kaldırın, belgeleri parola şifrelemesi veya Microsoft AIP ile güvenli hale getirin, belgeleri sterilize edin ve PDF’leri dijital olarak imzalayın.

Erişilebilir PDF oluşturun

Bilgiye erişmek için yardımcı teknolojiyi kullanan engelli kişiler için PDF belgesi erişilebilirliğini etkinleştirin. Belgenin Bölüm 508 teknoloji standartlarına uygun olup olmadığını doğrulamak için PDF dosyalarının erişilebilirliğini kontrol edin.

Kağıt belgeleri tarayın ve OCR yapın

Kağıt belgeleri veya görüntüleri tarayın ve PDF’ye dönüştürün. Seçilebilir ve aranabilir metin oluşturmak için metin tanımayı (OCR) çalıştırın. Metni düzenlenebilir hale getirin ve basılı kopyayı tıpkı dijital belgeler gibi güncelleyin.

Foxit PDF Editor PRO Öne Çıkan Özellikleri

 • XFA Formu Doldurma. XFA (XML Form Architecture) formu, mevcut XFA formlarından yararlanmanıza olanak tanır.
 • Yüksek performans. En yaygın 200’den fazla ofis dosyası türünden 3 kata kadar daha hızlı PDF oluşturma ve tek bir işlemle birden çok dosyayı PDF’ye dönüştürme.
 • Tek Tıkla PDF Oluşturma. Word, PowerPoint ve Excel gibi Microsoft Office uygulamalarından tek bir fare tıklamasıyla PDF belgesi oluşturun.
 • Gelişmiş PDF Düzenleyici. Herhangi bir PDF belgesindeki herhangi bir sayfa içeriğini değiştirmenize, metin, resim, grafik ve gölgeleme seçmenize, eklemenize, değiştirmenize, kaldırmanıza, döndürmenize, kopyalamanıza ve yapıştırmanıza izin verir.
 • Güçlü Belge Güvenliği. Parola koruması, sertifika şifreleme ve dijital imza araçlarını kullanın.
 • Redaksiyon. PDF belgelerinden görünür metin ve görüntüleri kalıcı olarak kaldırın (redaksiyon yapın).
 • Belge Sertifikasyonu. İçeriğini onayladığınızı belirtir ve PDF’nin sertifikalı kalmasına izin verilen değişiklik türlerini belirtmenize olanak tanır.

Diğer özellikler:

 • Microsoft Active Directory RMS Koruyucusu ve İlke Yöneticisi. Microsoft Windows Server Active Directory Rights Management Service’in kullanım denetimi avantajlarını tüm PDF belgelerinizi kapsayacak şekilde genişletir. Ve yazarın her PDF’deki belge özelliklerinin kontrolünü sağlar.
 • Biçim Tasarımı. Ofis formlarınızın daha fazla çalışmasını sağlamak için kullanımı kolay elektronik form tasarım araçları. Statik PDF dosyaları oluşturmanızı veya profesyonel görünümlü formlara dönüştürmenizi sağlar. Form verilerini içe aktarma araçları, verilerin otomatik olarak bir forma aktarılmasını sağlar ve manuel anahtar girişi ve giriş hatalarını azaltır.
 • Form Eylem Oluşturma. Araçlar, artırılmış özelleştirme seçenekleri elde etmek için javascript eylemlerini özelleştirmenize olanak tanır; yeni veriler eklemek, bilgileri güncellemek ve veritabanı girişlerini silmek amacıyla bir veritabanına bağlanabilirsiniz.
 • Optik karakter tanıma. Taranan veya görüntü tabanlı PDF’leri seçilebilir ve aranabilir hale getirmek için OCR desteği.
 • PDF/A Doğrulaması. Belgenin uzun süreli arşivleme için PDF/A-1a veya PDF/A-1b ile uyumlu olduğunu doğrulayın.
 • PDF İyileştirici. Dosya boyutunu küçültmek için PDF belgesini optimize edin.
  Taranan belgelerin Yüksek Sıkıştırma.

Windows Foxit PDF Editor Pro 12 Deneme Sürümü indir

Mac Foxit PDF Editor 12 Deneme Sürümü indir

iOS Foxit PDF Editör indir

Foxit PDF Editor Sistem Gereksinimleri

Windows

 • Windows 8.x Tam Sürüm
 • Windows 10
 • Windows 11
 • Microsoft Office 2010 veya sonraki sürüm (bazı PDF oluşturma özellikleri için gereklidir)
 • Citrix XenApp 7.13 ile Citrix Ready olarak doğrulandı

Mac os işletim sistemi

 • macOS 10.13 veya üstü
 • Microsoft Office 2016 veya sonraki sürüm (bazı PDF oluşturma özellikleri için gereklidir)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir