1. Anasayfa
  2. Android

EVE Echoes APK 1.8.8 indir

EVE Echoes APK 1.8.8 indir
0

Eve Echoes APK Son Sürüm ücretsiz indir. Karakterinizi yaratın ve ideal hayatınızı uzayın muhteşemliğinde yaşayın.

EVE Echoes APK Bilgileri

Uygulama Adı EVE Echoes
İşletim Sistemi Android 5.1+
Son sürüm 1.8.8
Google Play Bağlantısı com.netease.eve.tr
Fiyat Bedava
Boyut 99.29 Mb
Kategori Rol yapma oyunu

Havva’nın temellerini öğrenin. Kendinize ait bir hayat yaratın. Uzayın enginliğinde istediğiniz gibi yaşayın. Eve Echoes içindeki fırsatların miktarı sınırsızdır.

Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla eğlenmek için harika bir MMO oyununu deneyimlemek için oyunu şimdi indirin.

Eve Echoes Oynamaya Başlayın

Eve Echoes’u başlatmak için ırkınızı seçmeniz gerekecek. Eve Online’da, her ırkın o belirli ırka karşılık gelen belirli yetenekleri vardır. Ama şu an itibariyle, bu oyunda durum böyle değil. Etkilenen tek şey, başladığınız gemi ağacıdır. Böylece devam edebilir ve sizi en rahat hissettiren yarışı seçebilirsiniz.

Karakter oluşturma işleminizi tamamladığınızda öğretici ile tanışacaksınız. Bununla birlikte, öğreticiye kendi zamanınızda başlayabilirsiniz. Bu noktadan sonra oyunla kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Küçük bir sorun, Eve Online’a aşinalık olacaktır. Önceki oyuna aşina olmayanlar, bu uyarlamayı anlamakta veya buna alışmakta bazı sorunlar yaşayabilirler.

Eve Echoes Özellikleri

Bu oyun beklentilerini karşılayacak mı? Ana oyununa kıyasla ne kadar iyi yapacak? Şimdilik yapabileceğimiz tek şey Eve Echoes özelliklerine bakmak ve kendimiz karar vermek.

İşte yeni çıkan oyunun tüm faydalarının ve özelliklerinin bir listesi:

  • Sürükleyici ve çevrimiçi bir sanal alan dünyasını keşfedin. Bu eğlenceli Bilim Kurgu tarzı oyunu paralel New Eden’da oynayın. Eve Echoes, Eve Online’dan ilham alıyor, ancak mobil oyuncuların eğlenmesi için yeni bir ışık altında.
  • 8000’den fazla farklı yıldız sisteminde seyahat edin. Oyunda kendi oyun tarzınızı veya jo’nuzu seçin. Herkes kendini en rahat hissettiği alanda uzmanlaşabilir. Bu, savaş, ticaret, keşif ve daha fazla işle ilişkilendirilebilir.
  • 100’den fazla özel gemiye göz atın ve deneyin. Oyuncuların dişlerini batırabilecekleri yüzden fazla farklı gemi var. Ancak, sürüşünüze daha da fazla kişilik katmak için tonlarca farklı görünüm de var.
  • Ayrıca, çevrimiçi PvP saldırılarına katılın. Güneş sistemlerine yayılan büyük ölçekli savaşlarda 100’e kadar oyuncuya katılın.
  • Topluluk ekonomisini deneyimleyin ve hatta kontrol edin. Diğer oyuncularla ticaret yapın ve ciddi paralar kazanın. Oyuncuların sizden satın almaları için çeşitli kaynakların kullanımını dağıtın, takas edin ve iyileştirin.
  • Diğer oyuncularla ittifaklara ve filolara katılın. Başkalarından oluşan bir gruba katılın ve kendiniz için hak iddia etmek için çeşitli bölgelerde ilerleyin.
  • Son olarak, kendi hikayenizi yaratın. Eve Echoes oynarken deneyimlerin miktarı sonsuzdur. Kendi hikayeni yaratıyorsun. Bununla birlikte, unutulmaması gereken bir şey var: Her zaman olabildiğince çok eğlendiğinizden emin olun.

Bunlar, eklenecek uzun bir yeni özellikler dizisinin yalnızca başlangıcıdır. Oyun hala taze ve kanatlarını biraz uzatmak için zamana ihtiyacı var. Eve biraz daha deneyim ve oyuncu gördükten sonra, tonlarca ek güncelleme olması gerekir.

Grafikler

Çoğunlukla, grafikler oldukça iyi. Geminiz düz bir arka plan üzerinde 3D olarak görüntülenir. Animasyonlar neredeyse yok denecek kadar az.

Yine de, grafikler hala iyi olsa da, güneş sisteminin daha fazlasını görüntülemek için kamerayı hareket ettirebilirsiniz.

Bununla birlikte, oyun hala oldukça iyi görünüyor ve birçok farklı kişi tarafından beğenilebilir. Tek sorun, arka planların ne kadar sade görünebileceğidir.

EVE Echoes (sürüm) APK Orijinal

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir