1. Anasayfa
  2. Android

Likee APK indir

Likee APK indir
0

Şimdi Android için Likee APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Özel videolarınızı oluşturun, düzenleyin ve dünyanın her yerinden diğer kişilerle paylaşın.

Likee APK Bilgileri

Uygulama Adı Likee
İşletim Sistemi Android 4.1+
Son sürüm 3.66.2
Google Play Bağlantısı video.like
Fiyat Bedava
Boyut 80.66 Mb
Kategori Video oynatıcılar ve düzenleyiciler

Bu teknoloji dalgasıyla birlikte, sosyal medya, bilgiye erişmenin ve dünya çapında başkalarıyla bilgi paylaşmanın en önemli yollarından biridir. Bununla birlikte, video paylaşmak bunu yapmanın en ilgi çekici ve kişisel yollarından biridir. Öyleyse neden arkadaşlarınız, aileniz ve başkalarıyla video paylaşma yönteminiz olarak Likee’yi kullanmıyorsunuz?

Devam edin ve deneyime başlamak için Android için Likee’yi indirin.

Şık ve 4D Sihirli Videolar Oluşturun

Likee’nin Dikkate Değer Bazı Özellikleri

Likee’nin bu uygulamayı böyle bir hazine yapan birçok farklı yönü var. Dürüst olmak gerekirse, Likee’ye benzer belirli işlevleri yapabilen birçok farklı sosyal medya uygulaması var. Ancak, bu uygulamayı mutlaka daha iyi yapan nedir? Bunu öğrenmek ve açıklamak için buradayız.

İşte uygulamaya dahil olan bazı faydalar ve özellikler…

Özel efektler ve video yapımında önde gelen uygulamalardan biri . Likee, şu anda mevcut olan en popüler ve en yeni filtrelerin, efektlerin ve düzenleme araçlarının çoğunu kullanır. Bu etkilerden bazıları şunlardır:

  • Çıkartmalar ve Müzik: Videolarınızın komik ve yaratıcı yönlerini göstermek için çeşitli çıkartmalar kullanın. Ayrıca, herkesin eğlenmesi için kendi benzersiz müzik videolarınızı oluşturmak için müzik bile ekleyebilirsiniz.
  • FaceMagic: Bazı gerçekten ilginç sonuçlar için çeşitli ünlüler ve modellerle takas yapabilirsiniz. Videolarınızı renklendirmek için bu efektle ne yapabilirsiniz?
  • Güzellik Kamerası ve Filtreler: Bir Güzellik Kamerası kullanarak videolarınızı güzelleştirin. Durum ne olursa olsun, kamera için her zaman çarpıcı görüneceksiniz. Ayrıca, sunumunuzu daha da geliştirmek için daha birçok filtre vardır. Videolarınızın tüm temasını değiştirmek için birçok farklı arka plan arasında geçiş yapın.
  • SuperMix: Bu aracı, bazı özel ve benzersiz efekt çalışmalarıyla kendi videolarınızı nihai olarak geliştirmek için kullanabilirsiniz. Yüzünüzü değiştirebilir, hatta sahnelerinizin farklı yönlerini dönüştürebilirsiniz.

Live topluluğu potansiyel arkadaşlarla dolup taşıyor . Likee’nin milyonlarca yetenekli ve benzer düşünen kullanıcısı var. Ve hepsi de uygulamayla yeni arkadaşlar ve deneyimler edinmeyi bekliyor.

  • Canlı Yayın: Herkesin izlemesi ve kendi itibarınızı artırması için CANLI bir gösteri oluşturun. Hayatınızda neler olup bittiğini dünyaya bildirin. Tüm bu ekstra tanıtım ve ilgiden ne yararlanabileceğinizi kim bilebilir…
  • Canlı Akışları İzleyin: Aynı şekilde, diğer kullanıcıların Canlı Akış videolarını da görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz farklı vlogger’ları ve içerik oluşturucuları destekleyin. Onları memnun etmek ve hatta onları güçlendirmek için onlara hediyeler ve başka şeyler gönderin.

Uygulamayı indirerek deneyimlenmeyi bekleyen daha çok yön var.

Likee APK Ücretsiz indirin – En son sürüm

Sınırsız hizmet ve eklentileri hiçbir ücret ödemeden kendi tarafınızdan deneyimleyebilirsiniz. Böylece, %100 ücretsiz bir Likee Pro APK indirmesine sahip oldunuz. Bu uygulamayı kullanma fırsatının ve deneyiminin tadını çıkarın!

Likee APK Orijinal indir

Google Play’deki orijinal versiyon

likee apk indir (80.66 Mb)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir