1. Anasayfa
  2. Oyun

Epic Games Store, Frostpunk Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, Frostpunk Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
0

Epic Games , Frostpunk ücretsiz hayatta kalma simülasyon oyunu veriyor. Epic Games Store’u ziyaret edebilir ve bu oyunu kalıcı olarak kütüphaneye ekleyebilirsiniz . Promosyon sona erdikten sonra dördüncü “gizli oyunun” dağıtımı başlayacak.

Frostpunk, 11 bit stüdyolar tarafından geliştirilen bir hayatta kalma ve şehir kurma oyunudur.

Frostpunk’ta oyuncular, dünya çapında bir volkanik kış sırasında bir şehir inşa etmeleri ve sürdürmeleri, kaynakları yönetmeleri ve kaynak bulmak için şehirlerinin mahallelerini keşfetmeleri gereken 19. yüzyılın sonlarında alternatif bir tarihte liderlik rolünü üstlenirler. Oyun, her biri kendi hikayesi ve farklı hedefleri olan birkaç senaryoya sahiptir.

Oyun, işçiler, mühendisler ve çocuklardan oluşan küçük bir hayatta kalanlar grubu ve bir şehir inşa etmek için birkaç küçük malzeme önbelleği ile başlar. Oyuncular, sürekli değişen sıcaklıklarda topluluklarını sıcak ve sağlıklı tutmak için kömür, kereste, çelik ve yiyecek toplar. Hava koşulları ve siyasi istikrarsızlık, vatandaşların çok çalışmak istememesine neden olabilir. Çoğu senaryoda, tüm şehir, oyun boyunca artırılabilen ve geliştirilebilen dairesel bir yarıçapta ısı üreten ve daha fazla kömür gerektiren kömürle çalışan bir buhar motoru olan bir jeneratörün etrafında toplanmıştır. Oyun, binaların ısı talebine göre önceliklendirilmesi gerektiğini vurguluyor; evler ve tıbbi tesisler reaktöre yakın yerleştirilmelidir,

Dünyadaki son şehrin hükümdarı olarak, sakinlerini ve altyapısını yöneteceksiniz. Hayatta kalma adına hangi kararları vereceksin? Bir dönüm noktasında nasıl davranacaksınız? Kim olacaksın?

İnceleme toplayıcı Metacritic, Frostpunk’a 84 puan verdi.

Frostpunk Epic Ücretsiz indirin

Frostpunk oyunu için ücretsiz bir lisans almak için şu adımları izleyin:

  • Frostpunk oyun sayfasına gidin . Oyun açıklamasının sağ alt köşesinde, Yükle düğmesine tıklayın .
  • Epic Games Store hesabınız yoksa lütfen aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak kaydolun.

Epic Games Store Nasıl Kayıt Olmak İstediğini Seç

  • Ödeme penceresinde, Ödeme düğmesine tıklayın .
  • Epic Games Launcher‘ı indirip yükleyin ve oyunu bilgisayarınıza kurmak için oturum açın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir