1. Anasayfa
  2. Sektörel

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanı satın alırken kaliteye bakarak başlayın. Ekipmanı yeni mi yoksa ikinci el mi alacağınızı düşünün. Yeniyse, saygın bir üreticiden mi, nerede üretilir, neyden üretilmiştir gibi soruların cevaplarını öğrenin. İkinci el bir ekipman satın almayı düşünüyorsanız, ekipmanın ne kadar eski olduğunu, nereden geldiğini ve ne tür şekilde kullanıldığını öğrenin. Satın almadan önce ekipmana şahsen göz attığınızdan emin olun, herhangi bir kusur olup olmadığını görmek için görünümü ve işlevi inceleyin. En sık hangi tür restoran ekipmanlarını kullanacağınızı düşünün. Bu ürünler için, alabileceğiniz en yüksek kaliteyi satın alın.

Doğru endüstriyel mutfak ekipmanları tedarikçisini seçmek, güvenebileceğiniz yüksek kaliteli ekipmanlara sahip olmayı sağlamada uzun bir yol kat eder. En iyi tedarikçiler, bol miktarda kaynakla ekipman seçiminde size yardımcı olacaktır. Ek olarak, ekipmanınızın servise ihtiyaç duyduğu kaçınılmaz gün için kurulumla ilgili yardımın yanı sıra bakım ve onarım hizmetlerine ilişkin politikaları da öğrenmeniz önemlidir.

Fırınlar, mutfak robotları, kesiciler, depolayıcılar ve daha fazlası. İşletmeniz için almanız gereken onlarca ekipmanı tedarik etmek zor gelebilir. Fakat artık ekipmanlarınızı güvenle alabileceğiniz bir adresiniz var. Mutfak Express olarak tüm mutfak ihtiyaçlarını sizlere sunmaya hazırız:

Bilge Gastronom Küvet GN 2/1-100

GN 2/1-100 ölçüsündeki küvet 65×53 cm ölçülerindedir. Yüksekliği 10 cm’dir. Gastronom küvetler otel, restoran, kafe, catering mutfakları gibi endüstriyel mutfaklarda yiyecekleri saklamak ve taşımak için kullanılan küvetlerdir.

Atalay AGO-470 Setüstü Gazlı Ocak 40×70 cm

Bütün kafelerin, lokantaların, büfelerin, endüstriyel mutfakların temel pişirme cihazlarından olan Atalay AGO-470 Setüstü Gazlı Ocak 40×70 cm, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. 40x70x30 cm ölçüye, 25 kg ağırlığa, 12,6 kW LPG / 11,5 kW NG güç tüketimine sahiptir.

Işıkgaz Elektrikli Fritöz 3 lt

Bütün kafelerin, lokantaların, büfelerin temel pişirme cihazlarından olan Işıkgaz Elektrikli Fritöz 3 lt, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. 18,5x56x37 cm ölçüye, 3,15 kg ağırlığa, 2000 W güç tüketimine sahiptir.

Işıkgaz Paslanmaz Çorba Kazanı 9 lt SLVINX-2170

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden Işıkgaz Paslanmaz Çorba Kazanı 9 lt SLVINX-2170, 31x31x36 cm ölçüye, 4 kg ağırlığa, 1100 W güç tüketimine sahiptir.

Unutmayın, Mutfak Express olarak 1957 yılından gelen sektör tecrübemizle en iyi ve en uygun endüstriyel mutfak ürünlerini beğeninize sunuyoruz. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz sitemizde büfeniz, restoranınız, kafeniz ya da yemekhaneniz için tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınızı anında temin edebilirsiniz!

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir