1. Anasayfa
 2. e-Ticaret

E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi
0

Kurumsal kimliği yansıtan, ticaretin dijital platformda daha aktif hale geldiği dönemde, web sitenizi e-ticaret web sitesi içeriğine çevirmiş olmanız sizlere kazanç sağlıyor. E-ticaret sitenizin ürün ve hizmet satışınızda daha aktif rol oynaması, alanında başarılı yazılım firmaları tarafından geliştirilmesi ile pazardan daha yüksek pay almanıza destek oluyor. Platinum e-ticaret sistemleri ile internet kimliğiniz bir tık mesafesindedir.

Kaliteli Altyapı Hizmeti

E-ticaret web sitesi hazırlayan firma, alanında başarılı ve kaliteli alt yapı ile sizlere hizmet veriyor. İşinize özel yazılım ve uygulamalarla işinizi olduğundan daha fazla geliştirecek, rakiplerinizden önde olacaksınız. Bu noktada Platinum E-ticaret sistemleri sizin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir iş ortağınız olarak öne çıkmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Neden Önemlidir?

Düşük maliyet ve yüksek kar marjı ile kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarabileceğiniz çözümler sunan Platinum hazır e-ticaret temaları , zengin içerikleri, SEO destekli tasarımı, hizmet alanınıza özel yazılımıyla fayda sağlıyor. Bir web sitesinin tüm içeriğine sahip olan e-ticaret web sitesi, daha kapsamlı bir kullanıma sahiptir.

Özellikleri;

 • SEO desteği e-ticaret web sitesi
 • Arama motorlarında üst sırada yer alma
 • Müşteri hedef kitlesi
 • Stok kontrolü
 • Ürün ekleme ve çıkarma
 • Hizmet alanları
 • İçerik yazıları
 • Mobil uygulamalar
 • Sosyal medya platformu
 • İletişim formu ve kullanıcı yorumları

E-ticaret sitesi ile müşterilerinizle daha aktif şekilde etkileşim içerisinde oluyorsunuz. Kaliteli e-ticaret web sitesi ile müşteriler sayfa içerisinde daha kolay ziyaret edebilmesi mümkün oluyor. Sayfa ve ürün geçişlerinde hızlı kullanım ile ziyaretçilerin sıkılmasını, sayfanızdan çıkmasını engelliyorsunuz.

E-Ticaret Paketleri

Sizlere sunulan Platinum e-ticaret web sitesi paketlerinden yararlanabilir, kısa sürede e-ticaret sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ticarette zaman oldukça önemli ve her geçen süre vakit kaybı olduğu kadar nakit kaybıdır. Kaliteli altyapıya sahip olan yazılımlar ile oluşturulmuş e-ticaret siteleri arasından dilediğinizi tercih edebilir, özel yazılım talep edebilir, mobil uygulamalar ile e-ticaret sitenizi geliştiricilerle destekleyebilirsiniz.

E-Ticaret Avantajları

E-ticaret sitesi yaptırmanın işinize ve giderlere katkısı oldukça büyüktür. E-ticaret platformlarını kullanarak komisyon ücreti ödemek yerine, kaliteli e-ticaret sitesi kurulumu ile kendinize özel ticaret yapabiliyorsunuz. Ürünlerinizi dilediğiniz gibi ekliyor, fiyat belirliyor ve teslimat sorumluluğunu kendiniz alıyorsunuz.

Kontrol Sizde Olacak

Son dönemlerde, e-ticaret sitesi yerine platformlardan satış yapan firmalar, alınan komisyon ücretlerinden rahatsızlık duyuyorlar. Teslimat, kargo ve satış konusunda platforma bağlı kalmak yerine müşteri memnuniyetini üst seviyede tutacağınız, kontrolü tamamen sizin elinizde olan bir site oluşturabilirsiniz.

Platinum E-ticaret olarak sizleri de en kısa sürede mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir