1. Anasayfa
  2. Sektörel

Diş Hekimi Hasta Takip Programı Nedir?

Diş Hekimi Hasta Takip Programı Nedir?
0

Hasta takip programları günümüzde pek çok sağlık kuruluşu için büyük önem arz etmektedir. Diş hekimleri ve diş klinikleri de hasta takip programlarından büyük ölçüde faydalanmaktadır. Diş hekimi hasta takip programları; hastaların randevu tarihlerini, muayene bilgilerini, reçetelerini ve makbuz/fatura gibi pek çok konuda ayrıntıları takip etmekte kliniklere oldukça fayda sağlayan bir dental yazılımdır. Tüm finansal ve medikal kayıtlarınız DentalBulut yazılımı aracılığıyla güvenli bir şekilde depo edilir.

Eğer dental konularda hizmet veren bir klinik işletiyorsanız, bu süreci en sağlıklı ve hızlı şekilde yönetmenin ve yönetimi olabildiğince verimli sağlamanın en önemli yolu bir dental yazılım sahibi olmaktır. DentalBulut yazılımı kullanarak hastalarınızı en doğru verilerle takip edebilirsiniz. Ayrıca hastalarınız da güvenli ve hızlı bir hizmet almanın dijital memnuniyetini sağlamış olursunuz.

Hasta Takip Programı Özellikleri

Diş hekimlerinin sıklıkla tercih ettiği DentalBulut hasta takip programı basit özelliklere sahip bir sistem değildir. DentalBulut bünyesinde diş hekimlerinin işlerini maksimum seviyede kolaylaştıracak tüm özellikleri barındırmakta ve olabildiğince faydalı olmaktadır. DentalBulut sayesinde ihtiyacınız olan her hasta verisine anında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca randevu tarihleri ve ödeme bilgileri pek çok bilgiyi de güvenle saklayarak işinizi de kolaylaştırmaktadır. Randevu tarihi yaklaşan hastalara DentalBulut dental yazılım sayesinde otomatik olarak hatırlatma mesajı gönderilir ve bu işlemi yapmak için zaman kaybetmezsiniz. DentalBulut programına bilgisayar ya da telefonunuz üzerinden rahatlıkla giriş sağlayabilirsiniz.

Hastalarınızı takibini en güvenilir ve hızlı şekilde yapabilmek için DentalBulut’a sahip olmayı düşünüyorsanız şanslınız. Yazılımımızın aylık ya da yıllık olarak satın alma seçenekleri bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz satın alma seçeneğine en uygun ve kampanyalı fiyatlar üzerinden sahip olmanız mümkündür. Eğer mevcutta bir kliniğiniz varsa ya da yeni klinik açmayı düşünüyorsanız DentalBulut’a hemen sahip olarak kliniğinizin hızlı ve güvenli bir şekilde işleyişini sağlayabilirsiniz.

Neden Hasta Takip Programı Kullanmalısınız?

Diş klinikleri olarak dental CRM kullanmak büyük önem arz etmektedir. Kullanacağınız takip programı sayesinde kliniğinizin günlük akışı hızla ve güvenle ilerler.

DentalBulut kullanarak müşteri memnuniyetini en üs seviyede tutabilirsiniz. Oluşturduğunuz hasta veri tabanı ile sahip olmak istediğiniz hasta bilgisine bir tıklama ile ulaşabilirsiniz. Geçmiş hastalarınızın da kayıtları elinizin altında olacağı için bir geri dönüş aldığınız takdirde kişiye özel hizmet vermeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda bilgileri güvenli ve hızlı bir şekilde sağladığınız hastalarınızın da size karşı güveni artacaktır.

Ayrıca DentalBulut satın almak istiyorsanız deneme sürecine de sahip olabilirsiniz. Deneme süreci bitiminde eğer dental crm kullanmak sizde olumlu sonuçlar bıraktıysa yazılımı güvenle satın alabilirsiniz.
DentalBulut satın almayı düşünüyorsanız şanslınız çünkü yazılım bünyesinde diş hekimleri için de destek hattı barındırmaktadır. Program hakkında tüm sorularınız ve detaylı bilgiler için destek hattı size yardımcı olacaktır.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir