1. Anasayfa
  2. Oyun

Diablo IV 17 Ekim’de Steam’e Geliyor

Diablo IV 17 Ekim’de Steam’e Geliyor
0

Blizzard, Overwatch 2’yi çevreleyen büyük olumsuzluğa rağmen projelerini Valve mağazasında yayınlamaya devam ediyor. Diablo 4, yeni sezonun başlamasıyla birlikte 17 Ekim‘de Steam’de görünecek.

Geliştiriciler, Diablo IV’ün yeni sezonunun çıkışı öncesinde oyunun Steam’de yayınlanacağını da duyurdu. Oyun sayfası zaten Valve mağazasında göründü ve onu istek listenize ekleyebilirsiniz. Ancak ön sipariş veya maliyet henüz açıklanmadı. Battle.net oyuncularının ilerlemeyi Steam’e aktaramayacakları ve bunu yapmak için oyunun ayrı bir kopyasını satın almaları gerekebileceği muhtemeldir.

Daha önce Overwatch 2, bugün sitedeki en düşük puan alan oyunlardan biri olan Steam’de karşımıza çıktı. Toplamda 190 binden fazla yorumu var ve bunların yalnızca %10’u olumlu.

Diablo IV 17 Ekim'de Steam'e Geliyor

Diablo IV, 6 Haziran’da PC (Battle.net), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve S platformlarında çıkış yaptı. Dolayısıyla, orijinal çıkış ile Steam’de piyasaya sürülmesi arasında dört aydan biraz fazla bir süre gerecek.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir