İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Multimedya
  3. DearMob iPhone Manager – Ücretsiz Lisans

DearMob iPhone Manager – Ücretsiz Lisans

DearMob iPhone Manager - Ücretsiz Lisans

Windows ve macOS işletim sistemlerini destekleyen DearMob iPhone Manager aracı için ücretsiz lisans. DearMob’un mobil yöneticisi, iTunes’u yüklemenize gerek kalmadan iOS cihazınızdaki dosyaları yedekler, şifreler, aktarır ve geri yükler.

DearMob iPhone Manager, Windows ve Mac için basit ve güvenli bir iOS dosya yedekleme , şifreleme ve kurtarma aracıdır. İPhone veya iPad’inizdeki müzikleri, fotoğrafları, videoları, kişileri, kitapları, takvimleri yönetin. Verileri silmeden iOS dosyalarını tamamen veya seçici olarak aktarın veya kurtarın. Medya dosyalarını bir parola ile koruyun. HEIC’i JPG, MKV, AVI’yi MP4’e dönüştürün.

Tam iPhone Veri Yedekleme ve Geri Yükleme

Tüm iPhone iPad verilerinin tek tıklamayla Mac veya Windows’a yedeklenmesini ve yedeklemeleri yeni cihaza geri yüklemeyi destekler. iTunes artık gerekli değil.

Özel Seçeneklerle IPhone Dosya Aktarımı

Dosyayı istediğiniz gibi seçerek aktarın veya toplu olarak dışa aktarın. Dosyaları iPhone’a sığacak şekilde içe aktarın ve otomatik olarak dönüştürün.

Verilerinizi güvende tutun

Parola, gizliliğinizi daha da korumak için yerel veya dışa aktarılan iOS verilerinden bir dosya veya klasörü şifreler. İPhone’unuzu iCloud ve iTunes’un sınırlamalarından kurtarın.

Ücretsiz bir DearMob iPhone Manager lisansı nasıl alınır

  1. DearMob iPhone Manager’ı (İngilizce arayüz) yazılımını aşağıdaki butondan indirin ve bir Windows veya Mac bilgisayara kurun:
  2. Programı çalıştırın, sağ alt köşedeki ” Kaydol “ düğmesine tıklayın ve aşağıdaki lisans anahtarlarından birini etkinleştirin:
Windows için Dear Mob iPhone Manager macOS için Dear Mob iPhone Manager

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 | macOS 10.8 veya üstü

Windows için

CCS3R-CJLJV-2JSNU-GL4BS

Mac için

CDJCS-MZ2DR-IV2Z5-QHCBF

DearMob iPhone Manager Ücretsiz Lisansının Özellikleri

  • Bir bilgisayarda sürüm 5.2 için ömür boyu lisanstır.
  • Daha yeni sürümlere güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap