1. Anasayfa
  2. Teknoloji

D-Link, AX1800 Wi-Fi 6 USB Adaptörünü Tanıttı

D-Link, AX1800 Wi-Fi 6 USB Adaptörünü Tanıttı

D-Link, Dünyanın İlk USB Wi-Fi 6 Adaptörünü Tanıtıyor. Yepyeni AX1800 Wi-Fi 6 USB Adaptörü (DWA-X1850), kablosuz bağlantı sağlayan evde veya ofiste güvenli yüksek hızlı, kurulumu kolay, taşınabilir bir masaüstü ve dizüstü bilgisayar donanım çözümüdür.

D-Link AX1800 Wi-Fi 6, en son Wi-Fi 6 teknolojisine yükseltmek ve gecikmesiz oyun, hızlı büyük dosya indirme, arabelleğe alınmadan görüntülü arama ve 4K / 8K akış deneyimi yaşamak isteyenler için idealdir.

En yeni Wi-Fi 6 teknolojisiyle DWA-X1850, saniyede 1200 megabite kadar bağlanarak genel ağ verimliliğini ve performansını optimize etmeye yardımcı olur.

MU-MIMO ve OFDMA teknolojileriyle güçlendirilen D-Link AX1800 Wi-Fi 6 USB Adaptörü, Wi-Fi 6 ağlarının gerçek potansiyellerine ulaşmasını sağlayarak, yoğun bir evde birden fazla cihaz aynı anda akış halindeyken bile daha hızlı, daha kararlı bağlantılar sağlar. Dahası, kablosuz ağlara daha güvenli bir bağlantı sağlayan en son WPA3 kimlik doğrulaması ve şifrelemesi desteklenir.

Yeni lansman ayrıca 2,4 veya 5 GHz bağlantıya izin veren çift bant desteğine de sahip. Bu, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda daha güvenilir ve daha hızlı bağlantılar sağlamak için daha az parazit bant genişliği kullanarak ek esneklik ve gelişmiş yetenekler sağlar.

D-Link AX1800 Wi-Fi 6 (DWA-X1850), ince ve kompakt tasarımıyla taşınabilir ve kullanımı kolaydır. Bir USB bağlantı noktasına takıldıktan sonra, önceden yüklenmiş yazılım sayesinde saniyeler içinde kurulabilir. Dahası, adaptör destekleri USB maksimum veri aktarım hızları için 3.2 Gen 1 Yüksek Hızlı – Wi-Fi 6’nın potansiyelinden en iyi şekilde yararlanır.

Yazı Kaynakları
D‑Link

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir