1. Anasayfa
  2. Oyun

Control Oyunu Epic Games Store’da ücretsiz olarak dağıtılıyor

Control Oyunu Epic Games Store’da ücretsiz olarak dağıtılıyor
0

Epic Games Store, oyunları ücretsiz dağıtma geleneğini sürdürüyor. Epic kullanıcıları , Remedy Entertainment’ın Control oyununu 1 hafta içinde kendi kütüphanesine ekleme fırsatına sahip olacaklar.

Epic Games Store’da haftalık ücretsiz oyunlar mevcuttur. Özel fırsatlar için sık sık kontrol edin.

Control, 2019 yılında Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan bir nişancı oyunudur.

Control üçüncü bir şahıs tarafından gerçekleştirilir. Oyun, gerçeklik yasalarını ihlal eden olayları kontrol altına almak ve araştırmakla görevli gizli bir ABD devlet kurumu olan Federal Kontrol Bürosu (FBC) etrafında geçiyor. Jesse Fayden (Courtney Hope tarafından oynanır), paranormal bir yaratıkla görüştükten sonra, Federal Kontrol Bürosu’nun merkezi olan En Eski Ev’e gider. Jesse, Dylan’ın yıllar önce bir alternatif dünya olayının ardından kaçırılan kardeşini arıyor.

Oyun sırasında, oyuncu, büyük paranormal olayların merkezinde olan ve o zamandan beri tarafından kurtarılan Güç Nesneleri, telefon veya başka bir boyuttan enerjiyle dolu bir disket gibi sıradan nesneler bularak güçler kazanır. FBC.

Control, Remedy’nin çoğunlukla doğrusal olan önceki oyunlarının aksine, doğrusal olmayan bir hikayede keşfedilebilen büyük, birbirine bağlı bir harita üzerinde yer alan Metroidvania tarzı bir oyundur. Oyuncu ana hikaye görevlerini tamamlarken, düşmanların bulunduğu alanı temizledikten sonra kilidi açılabilen ve daha sonra kaydetme noktaları olarak kullanılabilen ve binanın etrafında daha önce kilidi açılmış kontrol noktalarına hızla seyahat etmek için kontrol noktaları olarak bilinen alanlarla karşı karşıya kalırlar. .. . Oyuncu görevleri tamamladıkça, ek görevler ve çeşitli ödüllerin yanı sıra keşfedilecek daha fazla binanın kilidini açar.

Control Epic Games Store Hediyesi

“Control” oyunu için ücretsiz bir oyun lisansı almak için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Epic Store’daki Control oyun sayfasına gidin . Oyun açıklamasının sağ alt köşesindeki Yükle butonuna tıklayın .
  • Epic Games Store hesabınız yoksa lütfen aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak kaydolun.

Epic Games Store Kayıt olma 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ödeme penceresinde, Öde düğmesine tıklayın .
  • Epic Games Launcher‘ı indirip yükleyin ve oyunu bilgisayarınıza kurmak için oturum açın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir