1. Anasayfa
  2. Sektörel

Çocuk Pijama

Çocuk Pijama

Gece uykusunda pijamanın yeri ayrıdır. Rahatlık vererek kişinin uykuya geçişini kolaylaştırır. Bu yüzden de çocuk pijama takımları çocukların rahatça yatmasına destek veren bir giyim ürünü olarak bilinir.

Renkleri, desenleri ve özellikle dokusu ile çocuğun cildine dosttur. V yakalı, bisiklet yakalı gibi modelleri bulunur. Genellikle eğlenceli karakter resimleri kullanılarak çocuğun ilgisi çekilmeye çalışılır. Erkek ve kız çocukları için renkleri ve modelleri ayrılır. Pamuklu kumaştan imal edilen çocuk pijama takımı ılık suda yıkamaya uygundur.

Çocuk Pijaması Bedenleri

Günümüzde her üründe olduğu gibi çocuk pijama çeşitlerinde de beden bulunur. Yaş grubuna göre bedenlere ayrılan çocuk pijamaları, boy ve kilo durumu göz önünde bulundurularak imal edilir.

Online olarak çocuk pijaması satın almak istediğiniz zaman sayfanın beden tablosu grafiğine dikkat etmeniz büyük önem arz eder. Aksi halde uyumsuz bir ürün satın almış olursunuz. Beden tablosuna ve çocuk pijama modellerine erişmek için https://www.breeze.com.tr/Kiz-Cocuk/Pijama-Takimlari sayfasına göz atarak sipariş verebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir