1. Anasayfa
  2. Ses & Video Araçları

CapCut PC – Bilgisayara Nasıl İndirilir?

CapCut PC – Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Bilgisayarınıza Capcut’u yüklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. CapCut resmi olarak bilgisayarlara indirilebilir sürümü çıktı %100 ücretsiz olarak CapCut’ı indirebilir ve kullanabilirsiniz.

CapCut Nedir?

CapCut, kullanıcı dostu bir grafik arayüzü, mükemmel işlevsellik ve filigran içermeyen en şaşırtıcı özelliği ile mevcut en iyi düzenleme uygulamalarından biridir. Eskiden Viamaker uygulaması olarak adlandırılıyordu ve dünya çapında milyonlarca kullanıcısı vardı.

Artık daha güncel özellikler sunuyor ve daha modern bir yapıt sergiliyor. Düzenleme uygulamalarının çoğunda filigran bulunur ve filigranı olmayan bir düzenleme programını bulmak oldukça zordur. Bir video yapmak için saatler harcadığınızı ve bir filigran olduğunu düşünün, ancak içinde bir filigran var. Tüm zor işi sen yaptın ama uygulama kazancınızı çalıyor.

Dünyanın her yerindeki insanlar tarafından neden yaygın olarak kullanıldığını hiç merak ettiniz mi? Cevap, videonuzun yaratıcılığını ve etkisini artıracak özel efektler, emojiler, müzik ve sesler gibi çoğu düzenleme uygulamasında bulunmayan tüm özelliklere sahip olmasıdır.

CapCut PC İndir

Sisteminiz için bir Desktop App emülatörü kurmanız veya direk CapCut Windows programını indirmeniz yeterli olacaktır. CapCut bilgisayara nasıl indirilir ve PC için CapCut kullanımı adımları nasıl yapılır hakkında gerekli tüm bilgiler aşağıda verilmiştir.

CapCut PC Windows indir

Herkes için ücretsiz hepsi bir arada video düzenleme programını şimdi windows işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Windows için CapCut indir

CapCut Online Web Tarayıcı Versiyonu

Programı bilgisayarınıza kurmak istemiyorsanız aşağıdaki butondan tarayıcı sürümüne ulaşabilirsiniz.

CapCut Web Tarayıcısı

CapCut Pro Android APK indir

CapCut APK indir

PC CapCut Özellikleri

Bu uygulamanın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle, bu uygulamayı PC’nize yüklemek için hiçbir şüpheniz kalmaması için aşağıdaki özellikleri ayrıntılı olarak listeledim.

Filtreler ve Efektler

CapCut - Modaya uygun filtreler

Artık herkes videonuzu daha çekici hale getirmek için filtreler ve özel görsel efektler kullanıyor. CapCut’ta, izlemesi çok keyifli olan, rüya gibi olandan vintage’e kadar pek çok filtre mevcuttur. CapCut düzenleyicide videoları birleştirme veya yansıtma efektleri de mevcuttur. Videoları PC’nizde CapCut aracılığıyla düzenlemek, düzenleme becerilerinizi geliştirmenize de olanak tanır.

Çıkartmalar (Stickers) ve Sesler

CapCut - Metin ve Çıkartmalar Ekleyin

Bir videoyu düzenlemek için, onu görsel olarak daha hoş hale getirmek için çıkartmalar eklemek îsteyebilirsiniz. Videonuzda kullanmak isteyeceğiniz birkaç trend çıkartması var. Kendinizi emojilerle de ifade edebilirsiniz.

Sesi olmayan bir videoyu izlemek sıkıcıdır. CapCut video düzenleyicide, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sesler sağlanacak ve ayrıca çalma listenizden şarkı ve sesler ekleyebileceksiniz.

Filigran içermez

CapCut editör uygulamasının en şaşırtıcı özelliklerinden biri videoda filigran oluşturmamasıdır. Video, izleyicilere görsel olarak hoş gelebilir, ancak filigran, izleyicinin tüm dikkatini çeker ve bunu istemezsiniz.

Harika ve kullanımı kolay arayüz

PC’de bulunan tüm özellikler ve kaynaklar kullanıcı dostudur. Bazen kaçınılmaz durumlar nedeniyle uygulamayı yarıda bırakmak zorunda kalabilirsiniz ve yaptığınız tüm ilerlemeler kaybolur.

Ancak CapCut editör uygulaması ile uygulamayı ortada bıraksanız bile ilerlemenin hiçbiri kaybolmaz. Aklınızda bulundurmanız gereken tek şey, düzenlemenin çevrimiçi yapılması gerektiğidir.

Reklamsız

Bir videoyu düzenlerken aniden çıkan reklamlarla kesintiye uğramak oldukça can sıkıntılı bir durumdur. Burada video düzenlenirken reklam kesintisi olmayacak ve sorunsuz bir şekilde uygulamayı kullanabileceksiniz.

Özet

Videolarınızı düzenlemek ve arkadaşlarınızın arasında popüler olmak için mükemmel bir fırsat sunar. CapCut for PC uygulaması, filigran oluşturmayan ve cihazınızda sorunsuz çalışan android için en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bilmediğim bir konuda hakkında çok yardımcı oldunuz teşekür ederim emeğinize sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir